Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden barát csak addig marad...

Minden barát csak addig marad melletted, amíg hasznot húz belőled, vagy bizonyos előnyei származnak a barátságból. Egyetértesz ?

Figyelt kérdés
Mihelyst rádun, nem sajtolhat ki belőled hasznot, vagy a veled való kapcsolat számára presztízsvesztést okozna, azonnal lelép.

2021. febr. 9. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Nem értek egyet.
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek, sajnos eddig már 4-szer tapasztaltam😔
2021. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is tapasztaltam 1-es. Rohadék tetvek ezek, de a karma egyszer majd visszaadja nekik. Haszonleső patkányok.
2021. febr. 9. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem 1 barátom van, de nem tud milyen hasznot húzni rajtam. A többi barátom" lány". Nem kell részleteznem ugye ugye?
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
#3 vagyok a "barátom" at akartam idézőjelbe rakni nem a lányt xd
2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez így van, egyetértek.
2021. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam ilyet, de nem általánosítok pár eset miatt. Nem szokásom sérelmeket dédelgetni, egyszerűen csak kizárom őket az életemből és továbblépek.

Vannak több évtizedes barátságaim amik tényleg "jóban rosszban" velem vannak, azok az egyének akik kihasználtak pedig rég nem érdekelnek.

2021. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#1-es vagyok: az egyik sajnos olyan volt, hogy én minden nap írtam neki, megkerdeztem hogy hogy van, miben tudok segíteni, mindig csak panaszkodott, én egész nap irogattam neki hogy megnyugodjon ha épp szomorú volt, mindenbe segítettem neki. Ő pedig 1szer nem írt rám azért hogy megkerdezze hogy hogy vagyok (csak akkor írt ha épp történt vele valami rossz és hogy panaszkodhasson). Rólam sosem volt szó, pedig rengeteg problémám volt abban az időben, rengeteget sírtam akkor, szinte minden nap, ő erről persze semmit nem tudott, és a mai napig nem tudja mik történtek velem abban az időben. Már egy ideje nem beszélünk, de ez azóta is fáj, és mindig eszembe jut, sokszor gondolok rá, hiányzik (még ezek után is..)



Egy másik volt barátnőmmel olyanok voltak hogy ha szólt hogy szomorú, találkozzunk, én egyből öltöztetem, és rohantam hozzá gyalog (hozzá tenném, nem 2 utcára lakik tőlünk). Ha én kértem hogy találkozzunk, valahogy soha nem ért rá. Olyan is volt rengetegszer, hogy el akart menni valami boltba, de nem akart egyedül menni, menjek el vele, találkozzunk a bolt előtt (tőlünk az a bolt 20 percre van, tőle 5 percre). Én 1-szer (de tényleg egyetlen egyszer) kértem, hogy jöjjön el velem egy boltba (1 utcára van tőle az a bolt), nem jött el velem, mert hogy fáradt és nincs kedve. Már nem vagyunk jóba, megutált, nem tudom miért, hogy mit csináltam, nem mondta el azóta sem. De örülök neki, hogy így alakult.


Köszönöm ha végig olvastad!

2021. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Talán, ezért nincsenek barátaim.
2021. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kerjoz ***** válasza:
7%

a 7s nek!!! válasz hogy az elsot is felejtsd el

! kár rágondolni is

2021. febr. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem halmoztam a "barátokat". Nem látom értelmét annak, hogy pl csak azért lógjak valakivel, mert annak sok pénze van, vagy mert éppen magasabb körökben mozog. 2 barátom van, nekem éppen elég. Velük sem feltétlen szoros a kapcsolatom, de szeretem őket. Nekem ez igy éppen elég, megfelel.
2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!