Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult már, hogy rádöbbent...

Előfordult már, hogy rádöbbentetek, hogy ti mennyi mindent megtennétek bizonyos emberekért, és természetesnek hittétek, hogy ez fordítva is így van? Majd amikor bizonyításra került a sor, koppantatok, hogy ja ő ezt mégsem vállalja be érted?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi történik? Kicsit nekünk is vissza kell vennünk és annyi dolgot beleadni, amennyit a másik is ad?

#barátság #emberi kapcsolat #megtenni valamit
2020. dec. 13. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azzal jár, ha az emberek és a világ megismerése útján jársz. Szembesülsz nagyon sok olyan dologgal, mely a te alapvető elvárásaidat egyáltalán nem közelíti meg.


"Ilyenkor mi történik"

Mit akarsz, mi történjen? Meg akarod mutatni a másik embernek, hogy te önzetlen vagy, és így is beleadsz bármennyit? Fel akarod nyitni a szemét, hogy legyen ő is ilyen? Nem szabályokat, tanácsokat kell követni, hanem azt, amit te akarsz.


Én annak teszek valamit, akit kedvelek, szeretek. Nem számít nekem, ha ő nem tenne értem ennyit, mert én kedvelem őt, és ez számít nekem. De ha valakit nem kedvelek, és jelentős szívességet tesz nekem, akkor igyekszem viszonozni azt, vagy annál többet adni, mert önzetlen módon adta nekem, és ezt meg akarom jutalmazni.


Nem fordul velem olyan elő, hogy a másiknál számítok valamire, és mégsem adja meg, nem szoktam így fordulni az emberekhez.

2020. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod rengeteg önző és kétszínű ember van. Én valahogy folyamat ki is fogom azokat akik nem is tudják vagy nem akarják tudni hogyan kell a kapott szeretetet, figyelmet stb viszonozni. Tehát alaposan ismerj meg egy embert mielőtt elpocsékolod rá az időd és az érzelmeid. Idővel ha folyamat nem viszonozzák azt amit nyújtasz teljesen le fog húzni és olyan leszel mint ezek az emberek.
2020. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen baratom,h megsertodott,h nem koltozhet oda hozzank az agressziv minden kutyat tamado kutyajaval hozzank(parommal es a kutyammal lakunk) az egybenyilo lakasba. Mi dolgozunk ,o nem. ( Nem is akar ,eddig is a rokona tartotta el,csak megelegelte es kirakta.) Nincs hova letenni egy matracot se neki. Mi se ferunk el meg a huton is osszeveszunk. A kutyak is osszetepnek egymast.
2020. dec. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem is gondolom őket önző, kétszínű embereknek. Pont hogy jó emberek mind! Ezért is lep meg, hogy például amit én bevállalnék értük, (és azt hittem ők is értem) arról most kiderült hogy mégsem.
2020. dec. 14. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát. Akkor nem érzik úgy, hogy meg kellene tenniük érted azt amit te tennél. Attól mert te beleugranál értük egy kútba nem feltétlen kell utánad ugraniuk vagy ugyan ezt megtenniük érted.
2020. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kommentelőket nem olvastam el, ahány ember, annyi vélemény. Ha igazán jó ember vagy, akkor továbbá is szeretsz mindenkit, feltétel nélkül, akkor is, ha ők téged nem. Ha nem akarsz összetörni, mindig talpon akarsz lenni, akkor csak annyira szeretsz valakit, mint ő téged. Ha pedig nem vagy normális, nem szeretsz senkit.
2023. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!