Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az olyan ,,barát...

Mit gondoltok az olyan ,,barátokról", akik messengeren nem válaszolnak az üzenetekre amit írtatok nekik, de aktívak, posztolnak, storyt tesznek fel?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos egyre több ilyen van és engem zavar... Ráírtam egyik barátnőmre és látta de nem ír. Közbe meg posztolgat. Nem vagyunk gyerekek. 25+ korosztály
2021. febr. 9. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Azt gondolnám, hogy szabadidejét tölti, esetleg munka után kiengedi a gőzt. Magánügye, hogy mikor ír vissza valakinek - nagyon illetlen dolog lenne számonkérni, szóval jó, hogy nem tetted meg.


Másrészt valaki külön kezeli a messengert és a közösségi oldalát - ha hiszed, ha nem. Szóval az sem kizárt, hogy olvasottnak tekinti a leveledet a rendszer, de csak mert pl. a telóján be van állítva a messenger, közben meg nem is látta még.


És igen, nem vagytok gyerekek - te se, úgyhogy nem kéne ilyenen kiakadni.

2021. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy kiakadtam :) zavar, ennyi. Ha messengeren posztol napot(sztorit) akkor volt fent messengeren is :D vagy beir közös chatbe, ahol több ember van.
2021. febr. 9. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

nem, valóban nem írtad... azt írtad: "engem zavar" És kiírtad egy oldalra, ahol majd többszázan látják. Akkor nem akadtál ki, rendben.... :)


A másik lehetőség: nem akar neked írni. Zavarod őt. Nem veled akarja tölteni az idejét. - most jobb?

Igazad van, kár volt udvariaskodnom.

2021. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

valószínűleg fontosabb dolga van nálad. ha a posztolás is fontosabb, akkor levonhatod a konzekvenciát, hogy hányadik prioritás lehetsz az életében.

amúgy azt hittem, 12 éves kor fölött ezen már nem szokás kiakadni.

2021. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen barátom nincs, de ha lenne, akkor nem lenne.
2021. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Én is pontosan a napokban gondolkodtam ezen. Ezeknek nem írok többet. Ennyi. Ha nem tisztel meg a válaszaval. Pedig betegek és azt kérdeztem hogy vannak. Látta... Ír. Ennyi... Kuka.
2021. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, levontam a következtetést, hogy hanyadik vagyok. De sajnos nem csak egy barátom csinálja ezt, hanem kapásból tudok 5 ilyen embert.
2021. febr. 9. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Látta... Nem ír... Helyesen.
2021. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Egyetértek teljesen
2021. febr. 9. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem a barátaid. Csak az ismerőseid, akiknek nem vagy fontos.

Vagy pedig rengeteget írsz és már senki sem akar rád állandóan időt szakítani.

25 fölött már a párjával van elfoglalva a legtöbb ember, van akinek meg elfelejt válaszolni, mert rengeteg a dolga, és el is felejti. Legtöbb ismerősömmel max fél évente írunk egymásra, és senki se sértődik meg. Mindenkinek megvan a maga élete.

2021. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!