Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha egy barátotok...

Szerintetek ha egy barátotok azt mondja, hogy túl sokat beszéltek, ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Korábban mindennap rám írt, ő keresett, én meg mindenben segítettem, támogattam, soha nem éreztettem vele, hogy sok lenne. Most én magánéletileg válságban vagyok, nagyon egyedül érzem magam, ezért is kerestem a társaságát többet. Egy héten kétszer, háromszor találkozunk, minden nap csetelünk egy kicsit. Erre már kétszer közölte, hogy túl sokat beszélünk. Érezteti, hogy inkább egyedül akar lenni, nem vágyik a társaságomra. Pedig én nem változtam meg, ő viszont mindent elkövet, hogy eltávolítson. Amikor segítettem neki, jó voltam.

2021. febr. 11. 13:56
 1/4 kerjoz ***** válasza:
lehet h csak sok voltál így egyszerre, ebben nincs semmi rossz! ...gyors neki a tempó, beszéljétek meg -oszintén
2021. febr. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megbeszéltük, arra kértem, hogy egyelőre ő keressen akkor amikor neki jó és akkor nagyjából tudni fogok alkalmazkodni.
2021. febr. 12. 11:19
 3/4 kerjoz ***** válasza:
hát ne sok ido legyen! mire keresni fog
2021. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak remélni tudom, hogy nem telik el sok idő.
2021. febr. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!