Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány mikor viselkedik így?

Egy lány mikor viselkedik így?

Figyelt kérdés

A szóban forgó lány az exem, de barátságban maradtunk. Egyáltalán nem az a kíváncsi típus, sohasem kíváncsiskodott.


Szóval, érdeklődik hogy kivel/kikkel ismerkedem, de míg együtt voltunk addig szinte sohasem beszéltünk arról, hogy kik a barátaink, alig ismertük egymás barátait. Tegnap küldtem neki egy screenshotot egy lánnyal való beszélgetésről (most mindegy hogy milyen okból, hosszú, de nem azért tettem hogy féltékennyé tegyem), erre a téma mellett jött a kérdése, hogy "kicsoda ő?😊😊".


Mikor viselkednek így a lányok?



2021. febr. 14. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Csak nagyon kíváncsi
Az érdekli, hogy jobbat találtam-e nála
Nem szeretett ki teljesen belőlem
Féltékeny
Egyéb, leírom
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerettem már az exem de érdekelt mindig kikkel beszél. Ahogy le írtad, kíváncsi voltam jobbat talált e.

22l

2021. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Kellesz neki, de legyél észnél. Soha ne küldj screenshotot beszélgetésről. Én ezért nem foglalkoznék veled, mert nem vagy diszkrét.
2021. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk te se vagy semmi, ha privát beszélgetéseket továbbítasz harmadik személynek...Hogy bízzanak meg benned így az emberek?

A csajt meg valószínűleg érdekled még. Legalábbis én még nem hallottam olyanról, hogy valaki mindenféle “olyan” ok nélkül elkezdi kérdezgetni ilyenekről az exét úgy, hogy előtte nem érdekelte, kikkel ismerkedik. Az “érdekli, hogy jobbat találtál-e nála” nekem szintén erőltetett magyarázat, az kiderül később is, de persze ez csak az én véleményem.

2021. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak megkérdezte. :D Bárki küld nekem screenshotot, én is megkérdezem, hogy kivel beszélt. Szerintem erre ez teljesen normális reakció. Még csak kíváncsiságnak sem nevezném, inkább csak reflexszerűen jön, mint a "Mizu?" után a "Semmi." :D
2021. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az elég pofátlan dolog, hogy másoknak mutogatod a privát beszélgetéseidet. Mi a f*sz köze van hozzá a kis exednek, de most komolyan? Te se vagy 100-as, már bocs.
2021. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak kíváncsi, vagy a barátaid közt lehet olyan, aki tetszik neki, ezért próbál kedveskedni, hátha bemutatod majd neki.
2021. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kerjoz ***** válasza:
50%
ahoz h valamihez hozzá tudjon szolni/tanácsod adni ahhoz tudni kell neki h kirol is van szo :D ..most ez komoly kérdés volt ?
2021. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Először is nyugi, nem olyan személyes volt a beszélgetés, tehát nyílvános témáról. A csaj nevét és képét kisatíroztam a screenshotban, de azért látszódott hogy hosszú hajú valaki van a képen.
2021. febr. 14. 18:17
 9/16 A kérdező kommentje:
De mikor megemlítettem neki csak azt, hogy "egyik ismerősömmel" akkor is kíváncsiskodott, hogy kivel, pedig ilyet sohasem csinált még a kapcsolat alatt sem. Tehát simán megbeszéltük, hogy "egyik barátommal" találkozok, mondta oké, nem kérdezett rá hogy kivel, hogy hívják, stb.
2021. febr. 14. 18:19
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem tudod kimagyarázni. HA nem akarsz ilyen reakciót, akkor nem csinálsz ilyet.
2021. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!