Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kezdenek el sértegetni...

Miért kezdenek el sértegetni az emberek amikor csoportban vagyunk, amíg pedig kettesben vagyunk addig tisztelettel kommunikálnak?

Figyelt kérdés

Amint megjelenik egy vagy több másik barát akkor már nincs szavam, sértegetnek, kiforgatják amit mondok, megviccelnek és ilyenek.


Ugyanakkor csak akkor beszélhetek ha kérdeznek. Ha megszólalok magamtól akkor gyakran a szavamba vágnak vagy meg sem hallgatják végig amit mondok. Ha pedig sokáig hallgatok akkor megkérdik mi baj, miért hallgatok. Utána mondok valamit és aztán 30 percig képesek megint beszélgetni anélkül, hogy észre vennének.


Ha elpanaszkodom valamelyiküknek ezt, akkor azt mondják, hogy sokkal aktívabbnak kellene lennem, próbálkoznom kellene felszólalni, pedig amikor azt teszem akkor nem hallgatnak meg.


Akkor most mi is van? Én nem érek sokat és nem érdemlem meg a figyelmet vagy ők bunkók?


2019. dec. 26. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenekkel nem lógnék.

De valószínű, hogy élvezed ezt, mert ha nem, te sem lennél velük.

2019. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem kerülni a nagyobb összejöveteleket, én max a kettesben való találkozásokat igénylem, azokat sem túl gyakran. Viszont olykor meghívást kapok amit bunkóság lenne lemondani, vagy spontán találkozunk még másokkal, vagy a tudtomon kívül még meghív másokat is az a személy akivel épp találkozóm van.
2019. dec. 26. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert zárkózott típus lehetsz és halkszavú, így simán belevágnak a szavadva. Akikkel együtt lógsz azok legfeljebb haverok, a barátok figyelnek egymásra. Te választod meg kikkel töltöd az idődet.
2019. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha nyíltan aláznak, valószínűleg csak azert vannak veled néha kettesben, hogy azt hidd, törődnek veled. Persze, te tudod, mit tűrsz, de én ilyenektől lelépnék. Nekem ne játssza magát senki, többet érek én ennél...
2019. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen. Ezért nincsenek haverjaim.
2019. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4


Amikor kettesben vagyunk akkor okésnak tűnik minden. Bár lehet, hogy csak unatkoztak és nem volt más és csak azért találkoztak pont akkor velem. De eléggé normálisan viselkednek, meghallgatnak, megértenek.


Ezért is érthetetlen, hogy amikor csoportban vagyunk akkor miért vetkőznek ki magukból és fordulnak ellenem.


Akkor nagyon-nagyon megjátsszák magukat amikor velem vannak. Profi színészek kell, hogy legyenek, mert nem tűnik fel semmi gyanús. De miért éri meg nekik évekig ezt eljátszani?

2019. dec. 26. 14:08
 7/8 A kérdező kommentje:

1


Nem élvezem, ezért a kérdés. Nyilván mindenkinek igénye lenne, hogy értékeljék egy társaságban és tisztelettel kezeljék.

2019. dec. 26. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is megesett. Szimplán megszakítottam minddel a barátságot. Kivel előbb, kivel később, de mindegyikükről kiderült, hogy nem voltak igazi barátok.
2019. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!