Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok a barátaimmal beszélgetni, nevetni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jön a téma, pedig régen tök jóba voltunk. Most is fogunk találkozni az egyikkel, de csak beszélgetésre lesz lehetőségünk, mert sehova se lehet beülni, semmit nem lehet csinálni amivel telne az idő.

Mit tegyek, hogy ne legyen szenvedés neki ez a pár óra? Mivel tegyem érdekessé?


2021. febr. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jön az majd magától, csak ne görcsölj rá.
2021. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan nem értem.....


ha valóban barátaid, akkor hogyhogy nincs miről beszélni? Közös élmények, közös érdeklődés, BÁRMI......


Én elképzelni nem tudom, hogy miért NINCS közös téma...

2021. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. Régen jóban voltatok, azóta viszont telt múlt az idő, és megváltoztatok. És most az egész barátság csak szenvedés. Ilyenkor jobb elbúcsúzni, és elengedni egymást, különben mindenkiben csak egy rossz érzés marad meg majd
2021. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan barátnőm, akivel évente 1x találkozunk. 50 év múltán is ugyanott fel tudjuk venni a szálat, ahol legutóbb abbahagytuk...

És nem fb-ozunk évközben folyamatosan (ami a mai fiatalok esetében szinte alap...)

2021. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés...lehet hogy a másik szemely is nehezen kommunikál. De ez fejleszhető :) en is ilyen voltam régebben, de idövel szinte teljesen elmúlt. Az kell, hogy egy pillanatig se gondolkodj ezen hogy min fogtok beszélgetni. Tenyleg egy fél pillanatig se. Meg nem kell szenvedésnek megélni azt se ha fél pillanatig csend van. Hitesd el magaddal hogy jó társaság vagy, és akkor az is leszel :)
2021. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!