Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnám meg ezt a...

Hogyan találhatnám meg ezt a személyt?

Figyelt kérdés
Tehát van egy angol barátom akiről egyre több dolgot tudok de mivelt brit ezért tipikusan zárkózott.. egy játékban szoktunk szinte mindig játszani de nem ismerjük úgy nagyon egymást. Elmondta hogy Torquay környékén él. Kiderítettem a Sherlock Holmes tudásommal a nevét ( Finn) és a testvére nevét ( Lucas) Viszont a korát nem tudom, sajnos még az angoljából se tudok következtetni rá hiszen nyilván anyanyelvileg beszéli... van iPadje és a bizonyos játékkal kapcsolatos youtubereket nézi nagyon durván.

2021. febr. 23. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Valami tipp?
2021. febr. 23. 21:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne neked ezt tudni? Tartsd tiszteletbe ezt.
2021. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jo esellyel nem talalod meg, ha pedig akarata ellenere nyomoznal, azt a UK-ban mar zaklatasnak is tarthatjak.

Vagy elmond magarol tobbet, vagy nem szeretne, hogy tobbet tudj.

2021. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Stalker riadó.

Brrrrr

Nem véletlenül nem mond el dolgokat, nem a barátod, csak valaki akivel szoktatok játszani. Ez nagyon gáz és ijesztő hogy nyomozol utána.

2021. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami beteg stalker lehetsz. Na ezért is jó, hogy most nincs facebookom (sem). 26N
2021. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tartsd tiszteletben azt, hogy ő mit akar elárulni és mit nem.

Mégis mihez kezdenél azzal, ha tudnád, hogy ki ő?

2021. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha akar, mond többet magáról, ha nem akarja, hogy tudd, akkor nincs jogod tudni.
2021. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Áh, lebuktam :( el akartam adni a szerveit...
2021. febr. 24. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!