Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fura hogy megkérdeztem, hogy...

Fura hogy megkérdeztem, hogy hova ment el a pasija?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel mindig mindent megbeszélünk és tegnap mesélte, hogy előző este pettingeltek a pasijával, én meg szimplán megkérdeztem, hogy hova ment el. Szerinte nagyon gáz hogy megkérdeztem és nem válaszolt rá. Ez egy túl személyes kérdés lett volna? Mi tényleg nagyon közel állunk.
2021. márc. 1. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem volt ezzel semmi gond.

Lehet, hogy szégyelli vagy váratlanul érte a kérdés.

2021. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ilyet nem illik kérdezni. Ez már nagyon személyes, csak kettejükre tartozik.

Nem tartozik rád és senki másra a szexuális életük, mellesleg elég perverznek tűnsz... Már ha igaz ez a storyt.

2021. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak az fura hogy nem tudtad a legjobb barátnődről hogy ilyen prűd.

Azért az emberek ismerik a barátaikat, pontosan tudják hogy melyikkel meddig lehet elmenni.

Meg az is fura ha belegondolok hogy kiteregeti hogy pettingeltek, de egy ilyen visszakérdezéstől már kiakad. Akkor ne beszéljen arról hogy mikor mit csinált a pasijával, ha nem akarja hogy tudd...

2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem baj hogy megkérdezted.Ő a fura hogy így reagált.Én mindent megbeszéltem a barátnőmmel régen és nem volt semmi sem ciki vagy tabu
2021. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Azok után, hogy elkezdte mondani mit csinált tegnap este, szerintem nem gáz megkérdezni.
2021. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
71%

Nem értem, #2, ha a legjobb barátnődtől nem kérdezhetsz meg gátlások nélkül bármit, akkor kitől?

Én meg azt tartom gáznak, hogy legjobb barátnő címszó alatt besértődött és gáznak nevezte a kérdezőt. Miért lenne gáz, amikor amúgy is szoktam ilyen témákról beszélni?

Nem az a gáz, hogy nem válaszolt a barátnő (simán lereagálhatta volna úgy, hogy "ezt nem árulom el", "erről nem beszélnék", "majd máskor, akár személyesen elmondom", hanem kvázi megbélyegezte a LEGJOBB barátnőjét.

2021. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
en furcsallom hogy felhoz egy ilyen szexualis temat, de utana megsertodik ha visszakerdezel. en egy ket baratnommel vagyok ilyen bizalmas viszonyban, veluk siman lehet ilyet kerdezni, a tobbiekkel viszont fel se jon a tema, mert a kapcsolatunk nem eleg kozeli hozza
2021. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az o keszulekeben van a hiba.
2021. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Én amúgy a szájába mentem el először a barátnőmnek.
2021. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!