Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy sráctól megkérdezem...

Ha egy sráctól megkérdezem hogy barátok vagyunk és azt mondja "lehetünk azok szerintem" az azt jelenti hogy nem annak tartott eddig vagy többnek tartott mint barát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Azt jelenti, hogy barátnak se tartott, csak havernak.
2020. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akarja hogy barátok legyünk?
2020. okt. 26. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tartott eddig barátnak. Ebből a válaszból max annyi derülhet ki, hogy neki tök mindegy, hogy barátok vagytok vagy még azok sem.
2020. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mindket iranyba igaz lehet (kevesebb, vagy tobb voltal). De a baratsag nem megallapodas kerdese. Ha megfeszulsz, se tudod eldonteni, hogy valaki a baratod lesz-e vagy nem. Ez erzes. Es vice versa.
2020. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3-as válaszoló: Az rossz dolog? Vagyis nem kedvel annyira?

#4-es: Hogy ne lehetne eldönteni hogy valaki barát vagy sem?

2020. okt. 27. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 - a kerdesed egy kesobbi allapot megallapitasarol szol. Nem jelen tenyrol.

- Ha egy sráctól megkérdezem hogy barátok vagyunk és azt mondja "lehetünk azok szerintem" - az nem azt jelenti, hogy "azok vagyunk szerintem". Jovo idot jelent es lehetseges allapotot feltetelez. Jelen idot nem jelent. Ennek a jovobeni allapotnak pedig feltetele van, ami eddig meg nem teljesult, ergo meg nem vagytok azok.

Mire akarsz kilyukadni amugy?

2020. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6-os: Csak arra,hogy barátok vagyunk vagy sem. Amúgy köszönöm a választ.
2020. okt. 27. 00:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is említette halkan hogy szerinte többek vagyunk mint ismerősök.
2020. okt. 27. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!