Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem lenne a baj?

Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorodom rengeteg embertől. Undorodom attól, hogy egymás szemébe megy a jópofizás, az álcázott mosolygás, közben meg x undorodik y-tól, és ha y elmegy , akkor x már rögtön dumálja ki valaki másnak . Szintén undorodom attól is, hogy megbízok valakiben, átadom magam neki, elhiszem mennyire szeret, aztán aljas módon árver, vagy kihasznál. Sokszor éltem át ilyet, és már senkit nem engedek közel magamhoz, én ilyen emberekkel képtelen vagyok haverkodni. Aztán persze megkapom, hogy milyen bunkó vagyok. Velem lenne a baj, hogy ilyen emberektől hányok? Hogyan tudnék bárkiben is megbízni ezek után? 26N
2021. márc. 2. 16:24
 1/3 alletta ***** válasza:
100%
üdvözöllek a nagybetűs életben. bár nekem nincsen ennyi rossz tapasztalatom. kívánom neked, hogy találd meg azt a társaságot, barátot, barátnőt, párodat, akik miatt nem kell így érezned.
2021. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanez a véleményem... 25L
2021. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki nem hány az ilyenektől? Más emberekkel kell körülvenni magadat. Viszont túlzásba sem kell vinni.
2021. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!