Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm lehangolt és szomorú?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm is észrevette ,fura,nem beszél senkivel eddig mindig olyan boldog volt most meg mintha valami történt volna vele,anyukáját felhivtuk azt mondta ő is észre vette hogy szótlan

Ha megkérdezzük csak annyit mond semmi..



2021. márc. 4. 21:08
 1/10 PetheD ***** válasza:
100%
Én például megmondanám neki, hogy aggódom érte, és kifejezésre juttatnám, fontos nekem (gesztus, meglepetés), megerősíteném abban, számíthat rám. Felajánlanám a segítséget, akár valami hasonló szöveggel: "Egy ideje látom rajtad, valami bánt. Nem akarok túlzottan kérdezősködni, de szívesen meghallgatlak, segítek. Azt szeretném, hogy mosolyogj, és érezd jól magad, mint régen."
2021. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem tudunk találkozni se messengeren próbálom belole kihozni
2021. márc. 4. 21:23
 3/10 PetheD ***** válasza:
Remélem, rövid időn belül a barátnőd újból a régi lesz. Ha látja rajtad, rajtatok az aggódást, remélhetőleg el fogja mondani, mi történt.
2021. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na most annyir megtudtam még :Az anyukája szerint valami srác miatt van
2021. márc. 4. 21:52
 5/10 PetheD ***** válasza:
Jaj, szegény. Amúgy hol vannak a többi hozzászólók?
2021. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Például?

Vagy milyen többi hozzászólók



Beszéltünk az anyukájával és állitólag nagyin rossz otthon,egy olyan csupaszív lány volt,még akár fogyatékos emberekkek is barátkozott segitett azoknak is akik bántották

De az utóbbi 2 hétben ilyen csak..


Szóval az anyukája szerint ordibál a testvéreivel,azért mérges ránk mert neki még nem jött meg nekünk már igen,egy nála több évvel idosebb srácba szerelmes

Ezt nekem anyukám mesélte


Azt hittem valaki teljesen más emberről van szó..


Komolyan nem értem mi van vele

2021. márc. 5. 15:28
 7/10 PetheD ***** válasza:

Csak én figyeltem fel a kérdésedre? Feltűnt, hogy más nem szól hozzá.


Sajnálom. Nincs könnyű helyzetben, és ez rátok is kihatással van. Ne haragudjatok rá, legyetek türelmesek. Beszélni kellene vele, persze, ha hagyja. Szerintem idővel meg fog oldódni. Ne haragudj, más tanácsot nem tudok adni, férfi vagyok.

2021. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja hogy az,nem is nagyon figyeltem hogy csak te válaszoltal


De köszi :)

2021. márc. 5. 20:28
 9/10 PetheD ***** válasza:
Szívesen! Bárcsak többet tudnék segíteni! :)
2021. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el valamilyen közösségi programra, amitől jobban lesz.
2021. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!