Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők jobban elfogadják a férfi homoszexualitást, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 05:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert a nők érzelmileg sokkal fejlettebbek, mint a férfiak.
2021. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
20%
Kimondva is a Nők a gyengébbik nem, így náluk 'elnézőbb' a közvélemény is ezt a témát illetően.
2021. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
És az miért van, hogy a férfiak jobban elfogadják a leszbikusságot, mint a nők?
2021. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

A kis tudatalattikban a férfi szexualitas arról szól, hogy a férfiak mennek, és hódítanak, kezdeményeznek, dominálják az ismeredést. Ha viszont ez a "vadászösztön" nem a nők felé irányul, hanem más férfiak felé, akkor a hetero férfiak megijednek, hogy egy másik férfi prédának nézheti őket. A nők viszont jó, hogy elfogadóbbak, hiszen itt egy férfiréteg, akiknél nem kell attól tartani hogy minden szavuk manipuláció a szexért. Legalább is szerintem.


#3

Nem hiszem hogy a férfiak elfogadóbbak lennének a leszbikusokkal, max szexfantáziákat gyártanak róluk. Biszexként sokkal könnyebben nyílok meg hetero nőknek a szexualitásomról, mint férfiaknak.

2021. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Megértem őket, nekem is a férfiak tetszenek. 😉🙃

Tiniként is feltűnt, hogy a meleg fiúkkal gyorsan megtalálom a közös hangot, valamiért hamar össze tudtunk barátkozni. Gondolom, ebben az is benne van, hogy emberként találtak érdekesnek, nem ágyba vinni akartak.

Innentől adott volt az elfogadás.

A leszbikusokkal is elfogadó vagyok. Ebben is nagy szerepe van annak, hogy első esetben egy kedves, emberileg egyenként is csodálatos leszbikus párt ismertem meg. Mivel 10+ éve odavannak egymásért, egy percig nem merült fel, hogy barátkozáson kívül bármit szeretnének, így könnyen nyitottam.

2021. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Pont azért, amiért a hetero pasik imádnak nézni két leszbikus nőt együtt
2021. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pl két pasi izgató, de két nőtől hányok.
2021. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

A 3#, és a 6# jól fogalmazza meg a dolgot.

Alapból az emberek ellentétes nemre vannak kódolva, hogy az ellentétes nemre gerjedjenek, pluszban jön a nőknél, hogy az érzelmi IQ-juk nagyobb, és van még az anyai ösztön is nekik, ami befigyelhet.

Ez kb. olyan, mint az akkumulátor (ellentétes pólusok).

2021. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
#8: Marhára nagyobb az érzelmi IQ-juk, amikor arra játszanak, hogyan nyírják ki egymást egy munkahelyen vagy bárhol, ahol össze vannak kényszerülve... :D
2021. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem fogadják el, a leszbikusokat például általában utalják.
2021. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!