Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz hatassal van ra, mit...

Rossz hatassal van ra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Paromnak kb ket eve lett egy munkatarsa aki kesobb a baratja, lelki tarsa (mindketto ffi) lett. Ezzel nincs is semmi baj, de... Egyszeruen rossz hatassal van ra. Azt tudni kell, hogy a "barat" gusztustalanul beszel a nojevel, ezt kezdi atvenni parom. Hazudozik csak azert, hogy sorozhessen a csavoval ilyenkor orakig nem veszi fel a telefont, de azt mondja mar elindult haza (egy orara dolgozik itthonrol ha ket oran belul nem er haza szoktam elkezdeni aggodni, hogy tortent-e valami) (nem szeretem ha iszik, mert egyreszt nem birja az italt, masreszt tokmindegy mit iszik, agressziv lesz es rajtam csattan verbalisan) Ha kerek valamit akkor az mindig raer, de ha ennek a baratnak kell valami akkor egybol minden van. Amiota a csavo lelkibeteg lett az asszonya miatt, azota parom mashogy all hozzam, sose szolitott a nevemen mindig becézett, mostanaba csak a nevemen hiv vagy valamit odaszol hogy ra figyeljek, neha becez. Ugy fozzem a masnapi ebedet amit elvisz, hogy fozzek mar a xy-ra is, mert az o asszonya nem foz.

Mikor megemlitettem neki, hogy szerintem nincs ra jo hatassal, teljesen kikelt magabol, minden k.rvanak elhordott, neki ezerszer tobbet er kb a baratja, mint en (van egy harom honapos lanyunk, ezt a havert akarja keresztapjanak) es majd o eldonti, hogy kivel baratkozzon. Persze ezzel nincs is gond, baratkozzon akivel akar, de miert nem veszi eszre, hogy erre a baratsagra a mi kapcsolatunk megy ra? Probalkozok megismerni a baratjat, volt is itt, szivesen lattam, szimpatikus is volt ugy ahogy. De parom egyszeruen kifordul magabol ha vele van.



2021. febr. 22. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha neki ezerszer többet ér a barátja akkor ha elfogadsz egy jó tanácsot küldesd neki a válókeresetet pláne ha jót akarsz a gyerekednek. Cselédként tekint rád.
2021. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
El kellene költöznötök jó messzire vagy direkt haverkodj össze a haverral és legyen nálatok mindig, játszd el, hogy bejön neked. Hátha megváltozik a párod véleménye! :) Most ő lila ködben él s még az is lehet, hogy látens homi..
2021. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz jobb, akkor én is választás elé állítanám s költözzön össsze, dgjon akkor a haverral, ha ennyire szerelmes belé!
2021. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy paromnak nem igen volt ferfi az eleteben, a nagypapai hamar meghaltak, az apukaja mikor 13volt tavozott el. Az anyjanak meg havonta mas csavoi voltak.

Lehetseges lenne, hogy ebbe a baratba lat valami apakep feleseget es ezert isteniti?

2021. febr. 22. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet. De hogy téged nem tisztel, máshogy viszonyul hozzád, az nem mentség erre!
2021. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
játszd el hogy tetszik a haverja. ha az nem érdekli, akkor az már tényleg nagyon furcsa...
2021. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudnam eljatszani, hogy tetszik. Evek ota azert az izlesemet kiismerte es a haver az teljesen az ellentete mindennek, ami nekem bejon mint kulsore, belsore.
2021. febr. 22. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal dobd ki.

Attól,hogy valakinek új barátja van nem bánhat így a másikkal.

2021. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg dobd ki.. ne hagyd hogy egy férfi így bánjon veled.
2021. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak az egyenes út marad: előbb beszélgess el vele, aztán ha a barátja fontosabb neki,akkor viszlát!
2021. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!