Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem bunkó aki így...

Csak szerintem bunkó aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel másfél éve jóban vagyunk, de úgy érzem, hogy csak most mutatja meg igazán a személyiségét.Igazából tök jófej, de már egy pár hónapja nem rendesen viselkedik velem néha mikor olyan kedve van..

Van egy barátja és azt hiszi, hogy én majd elfogom őt venni tőle pedig hiába mondom hogy én nem vagyok olyan meg eleve nekem nagyon rosszul esett, hogy ilyet feltételez rólam.Tudom, nem kell teljesen megbízni az emberekben, de én nem is nyomultam rá a barátjára soha meg hozzá se szólok ha elhívja velünk bulizni.Bár egyszer volt, hogy valamit mondtam neki (pár mondatot) és erre a barátnőm erőből belém lökött..

Multkor elmentünk sétálni ketten és elkezdett nevetni a frizurámon meg pl. vártam, hogy bezárja a biciklijét mert szerintem ez tök normális dolog erre leordibált, hogy ,,huzzál már előre te balf*sz,,.

Szerintem nem volt egyáltalán vicces hangsúllyal mondva.Egyébként az a vicces, hogy az öltözködési stílusomat próbálja utánozni.Meg én vegyész mérnöknek tanulok egyetemen ami eléggé nehéz szak, viszont eddig minden tantárgyam időben megcsináltam és jól teljesítek.Ő erre azt mondta, hogy tök felesleges ennyit tanulnom, meg hogy elég gáz szakra mentem, tiszta h*lyeségeket tanulok.Egyébként ő jelentkezett egy no name OKJ-re, viszont arról kibukott mert nem csinált semmit..Multkor egy buliban a fiúknak levetkőzött meg táncolt utána elment hármasozni és azt mondta rám, hogy én olyan vagyok mint egy apáca mert nem csinálok ilyeneket.

Nekem már az fáj, hogy alig léteznek normális emberek ezen a Földön vagy csak én tudok kifogni mindig ilyeneket.Egyébként a lány múltjáról annyit írnék, hogy az iskolában folyamatosan megalázták, verték mert hogy csúnya meg ilyenek..Igazából nem ártott senkinek.Lehet ez volt hatással rá.

Szerintetek túl reagálom vagy keressek másik barátnőt?



2021. márc. 8. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik barátnőt? Nem is a barátnőd.
2021. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok után ,hogy ezeket mind leírtak , furcsállom hogy még fel kell tenned ezt az amúgy egyértelmű válasszal rendelkező kérdést. Hát persze hogy keress más barátnőt, borzasztóan toxic és csak magával rántana a hozzáállásával a dolgokhoz(nem tudom mennyire vagy könnyen befolyásolható). Mi az oka annak hogy még tartod vele a kapcsolatot? Még ragaszkodsz ahhoz az énjéhez akit azt hitted hogy megismertél?
2021. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég nyilvánvaló, hogy a "barátnőd" féltékeny rád, ezért próbálja kicsinálni az önbecsülésed.


Én ilyennel már rég szóba sem állnék, nem tudom te mit foglalkozol vele.

2021. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunkó. Te pedig buta vagy, hogy egyáltalán szóba állsz vele. Ennél értékeld jobban magad.
2021. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik barátnőt 🤷‍♂️ ő nem az.
2021. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mekkora paraszt, már bocsánat. Ne foglalkozz vele, minél hamarabb paterold ki az életedből, csak próbál lehúzni maga mellé, mert neki nem sikerültek olyan dolgok az életben mint neked. az ilyen emberek egyébként a legrosszabbak, meglátásom szerint. Ez rendesen engem idegel fel, pedig nem is velem történik. Én már a helyedbe meg mondtam volna neki, hogy attól, hogy te szarra se becsülöd magad, és hármasozol, vagy, hogy nem bírsz megcsinálni egy OKJ-s képzést, én még élhetek normális életet. Amúgy is, neki mi köze hozzá, hogy te mit tanulsz/milyen szexuális életet élsz?
2021. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú, nekem is volt ilyen tapló tirpák ‘barátnőm’ a gimi elején.

Egy általánosba jártunk és mivel egy gimibe vettek fel, jóban lettünk.

Egy csomót dumáltunk stb. Aztán év elején én összevesztem a ‘nagymenő’ (15évesen kiégett dagi )csajokkal, mert piszkáltak, és utána ez a barátnőm egy nagy tahó lett. Nekem is mondott ilyen jellegűt hogy te balfasz, hát mondom legszívesebben pofon vertem volna. Teljesen cserben hagyott, és ezek után még képes voltam neki segíteni kövi nyáron, merthogy azt hitte felcsinálták :D

Utána leszart. Az ilyenek nem változnak, undorító típus.

Azt gondolom hogy be kéne hasonló módon oltanod a barátja/ mások előtt. Azt tudd hogy nem a barátod! És ehhez mérten kezeld!

2021. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy új barátnőt!
2021. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!