Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a fiú-lány...

Mi a véleményetek a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés
lehet egy ilyen barátságot fenntartani, anélkül, hogy bármelyik fél is többet kezdene érezni? véleményekre vagyok kíváncsi.

2021. márc. 9. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mindjárt jön a "nem lehet mert úgy is meg akarod majd bszni" hozzászólások serege. Amennyiben elég érett vagy srácként akkor igen lehet barátság köztetek, még akkor is ha jól néz ki a lány. Nekem is van néhány lány barátom, exem, volt osztálytárs, netes ismerős stb
2021. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak azért nem kell leszavazni mert a farkatok után mentek agy helyett :p
2021. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%
Igaz én a legjobb barátommal 9 hónapja vagyok együtt, de van fiú lány barátság, rengetegszer a fiú úgy gondol a lányra mint a saját húgára, így megvédi, igaz sokszor van az, hogy az egyik fél beleszeret a másikba, de nem mindig persze, régen egyik legjobb barátom akivel most utáljuk egymást, az iránt se éreztem semmit ahogy ő se irántam főleg mert barátnője volt
2021. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Van fiú barátom és teljes mértékben kizártnak tartom, hogy akármelyikünk akarna többet, nem illenénk össze egyáltalán.
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is, aki többet érzett irántam valamikor, de azóta sokminden történt. Egy ideig nem beszéltünk, aztán már jóban vagyunk. Már nem tekintenek rám többként (van, amelyik boldog párkapcsolatban él), a barátságunk megerősödött és ez már így is marad.
2021. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Létezik, csak két intelligens ember kell hozzá, akik nem kívánnak rá mindenkire és nem látnak minden olyan emberben párkapcsolati potenciált, akiknek nem taszító a külseje és jó társaságnak számít, hanem ennél kicsit több dolgon múlik náluk, hogy kivel jönnek össze és kivel lesznek barátok. Olyan emberek, akik között mindig is vegytiszta barátság volt és az is marad, ez pedig kifelé is egyértelműen így néz ki.
2021. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem lehet, így én inkább elszabotálom az ilyet, mert értelmetlen lenne belemenni.
2021. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyen barátság arról szól hogy a csaj kihasználja a srácot. Szóval nincs ilyen.
2021. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Te is el vagy tévedve 8-as
2021. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen fiú-lány barátságból indult a jelenlegi kapcsolatom 10 éve😅 de próbáltam többször is, hol a fiú kezdett el többet érezni vagy én, de volt hogy kölcsönös volt csak mindketten kapcsolatban voltunk. Pedig szeretem a párom, viszont mielőtt hülyeséget csináltunk volna megbeszéltük a baráttal, hogy csak ritkán beszéljünk, ne adjuk esélyt olyannak, amit mindketten megbánhatunk.
2021. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!