Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Köteléket, barátságot, elválas...

Köteléket, barátságot, elválaszthatatlanságot, stb jelképező nagyon különleges páros tárgy?

Figyelt kérdés

Vannak az ilyen puzzle darabs egymásba rakható meg Ying-Yang-os meg mindenféle formás medálok, ékszerek, nyaklánc stb amik párba illeszthetők és legjobb barátok vagy párok szoktak ilyet adni a másiknak aztán gondolom mindig maguknál tartják. Én viszont nem akarok ilyen hagyományos egyszerű ajándékboltos dolgot, hanem valami nagyon különlegeset. Olyasmit képzeltem el így legelső ötletnek, hogy mondjuk egy olyan mágnes ami semmilyen más fémhez nem vonzódik csak ahhoz az ellendarabjához amit neki adok, tehát a világon csak egyetlen másik tárgyhoz. Azt nem tudom ez lehetséges e valami trükkös módon de ez jutott egyelőre eszembe.

Egyelőre konkrétan ez érdekelne, hogy szerezhetnék vagy készíttethetnék e ilyet valahogy valahol. Meg persze hogy nektek milyen ötleteitek lennének?



2021. márc. 11. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A mágnes elválasztható, na meg inkább a vonzalom blabla.

Merülj mélyebbre, legyen személyesebb.

Úgy értem : ha van valami kis sajátosságotok, azt próbáld meg megfoghatóvá tenni.

( Pl: valami amit csak ti értetek, vicces, nem kellenek szavak, elég egymásra nézni és nevettek, a többiek meg nem értik.

Elb.$z0tt példa jön: egyszer félrenyelte a kólát és az orrán jött fel a röhögéstől, aztán ahogy te nevettél rajta, neked is ugyanúgy, akkor mondjuk egy kólás kulcstartó.

VAGY amiről egymásnak eszébe juttok

Neked az ő olyan rá illő dolga, amiről eszedbe jut ha ránézel, és fordítva.

El©$3szett pl 2.: Szereti a 3lábú kopasz kutyákat, te meg a mazsolás fagyit

Nálad lenne a kutya (kulcstartó,nemtom) , nála meg egy fagyi.



Lényeg hogy a boltba kapható BEST&FRIENDS cuccka az olyan klisé hogy ú...


Ülj le gondolkozni, jó munkához idő kell!

2021. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!