Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi teszi az embert különlegess...

Mi teszi az embert különlegessé, akár egy másik ember szemszögéből?

Figyelt kérdés

számotokra van olyan ember aki különleges? mi az ami miatt azt gondoljátok? milyen tulajdonsága miatt?

pl. mer mindig ott van és segít másoknak ezér teljesen más mint a többiek



2021. márc. 19. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Emberfüggő.

Számomra a férjem a kedvessége,gondoskodása miatt különleges de sok más oka is van.

Az ex pasim annó azt mondta hogy annyira különleges vagyok számára,aztán visszakérdeztem hogy miért és azt válaszolta hogy maga a kisugárzásom ami "elragadta"

2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Bármi.
2021. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

3 szerintem keress egy nőt 😅

Pin.ahiányod van?

2021. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért lett vége 2-es?
2021. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ezt egy kicsit lehetetlen megválaszolni. Ha azt válaszolom, hogy azért különleges nekem, mert segítőkész és önzetlen, viszont jobban belegondolva nagyon sok ilyen ember létezik és mégsem lesznek számomra különlegesek csak jót fogok hinni róluk. Nem fogok csak ezért haverkodni velük, mert nincs meg bennük az a "valami". Remélem, érthető a lényeg.

Ha van lélek, reinkarnáció, akkor valószínűleg ezért léteznek számunkra különleges emberek. Sokszor hallani olyat, hogy első pillantásra az emberek felismerik egymást (ismerős nekik az érzés, egymás tekintete, tapintása, gesztikulációi stb) és szoros kapcsolatban vannak már az elejétől kezdve. Szóval, régről nyúlhat vissza a kapcsolódásuk. Ne... ne jöjjenek az ateisták. Ez csak egy elmélet, hogy megválaszolhassam a kérdést.

2021. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Számomra inkább a belső tulajdonságok tesznek egy embert különlegessé. Ha valaki pozitív kisugárzású, de úgy tényleg ízig-vérig pozitív és nyugodt természetű, optimista és emellett jószándékú, nem mellesleg rám is motiválóan hat, jó hatással van rám, akkor azon mindig meglepődöm és azt már a különlegeshez sorolom, mert ritkán találkozom ilyen emberrel.
2021. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
A gondolkodása, a viselkedése, a külalakja.
2021. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!