Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segíteni neki?

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és én is 17 évesek vagyunk. Mindig mondta, hogy szigorú az anyukája, de egy ideig nem vettem igazán komolyan, hiszen mindenki ezt mondja, de a helyzet az, hogy az ő anyukája nem szigorú hanem pszichopata szerintem. Amióta elkezdődött a digitális oktatás a barátnőm a lakásukat sem hagyhatta el, és nem azért mert az anyukája a vírustól félne, hanem mert szerinte a lánya ku.... jár. A barátnőm még soha nem randizhatott, még soha egy fiú a kezét sem fogta meg, ha véget ért a suli még hozzánk sem jöhetett át(két utcával lakunk arrébb), azonnal haza kell érnie, és az otthoni vezetékes telefonról jelentkeznie az anyának, hogy tényleg otthon van. Most is óránként hívogatja, és ha azonnal nem veszi fel üvöltözik vele. Múltkor sírva mesélte, hogy késett a menstruációja és egy hétig míg meg nem jött minden reggel kényszerítette az anyja, hogy terhességi teszteket csináljon, hiába mondta, hogy ő szűz hazug rib.. nevezte. Már teljesen depressziós, szóltam anyának, de ő azt mondja, hogy a lelki terrort ne lehet bizonyítani, és nem lehet ellen tenni semmit. Elvileg azért ilyen az anyja, mert 17 évesen szülte a barátnőmet, a barátnőm apja nem ismerte el a gyerekét és ezért mindig a fejéhez vágja, hogy tönkre ment az élete.
2021. márc. 23. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor az anyja is csak 34 éves?
2021. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!