Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud segiteni lány...

Valaki tud segiteni lány ugyben? 17/f

Figyelt kérdés
Ezzel a lannyal 2 evig legjobb baratok voltunk, aztan osszevesztunk lassan 1 eve es alig beszelunk csak neha neha amikor osszefutunk valahol. Viszont ha beszelunk akkor teljesen megorulunk egymasnak. A lány viszont elkezdett tetszeni és be is jön nekem, viszont nm tudom hogy lépjek mert fura a szitu h régen joba voltunk. (Regen annyira joba voltunk h voltam naluk ismerem a szuleit stb). Es h ha elhivom valahova mit erdemes csinal elso randin, vagy h fejezzem ki h tobbet erzek?

2020. okt. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen se vidd olyan helyre, ahol társaság van, ezt arra értem hogy ne vidd be őt a városba,( Azért írom hogy ne vidd őt be, mert úgyis valamelyikőtök össze fog futni egy egy ismerőssel és máris elmegy az idő azzal hogy nem vele foglalkozol) menjetek el sétálni valamerre a szabadba ahol csak ketten vagytok, gondolom lesz közös témátok ha ismeritek egymást, aztán dicsérd meg őt többször, milyen szép vagy, stb. Ha nem hülye lefog esni neki. Ha elbúcsúsztok esetleg öleld meg hosszabban mint szoktad, semmi több.
2020. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hívd el valahova, ennyi.

nem kell nagyon túlgondolni.

erdőbe ne vidd, mert első randira nem mennék én se erdőbe.

valami olyan helyre, ahol biztonságban érezheti magát.

2020. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem olyan szoros a kapcsolat mint régen, akkor először csak beszélgetni, sétálni hívnám, beülnénk inni egy üdítőt vagy kávét. Ennél több szerintem elsőre nem kell, tolakodó lenne.

Aztán mondjuk hazakísérném, elmondanám, örülök, h beszélgettünk és máskor is megismételhetnénk, majd elköszönéskor adnék neki sima puszit (ha amúgy nem szoktatok, előtte megkedezném, adhatok e) és megérinteném a karját.

És aztán közös programokat csinálnék, minél több időt töltenék vele, lehetőleg romantikusokat (nem drága dolgokra gondolok, a gesztus a lényeg), sok pici figyelmesség.

Aztán a helyzet úgyis hozza a tovább lépés lehetőségét.


Mondjuk az elején azért deritsd ki, van e pasija

2020. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!