Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgettek a barátaito...

Miről beszélgettek a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Nekem szerintem még sose volt egy barátom se az életem során. Mindig csak olyan volt, hogy jóban voltam suliban pl mindenkivel és aki mellett ültem, vele beszéltem a legtöbbet, és akkor így volt egy-két sulis haverom. De ezeken a barátságokon mindig is érezni lehetett, hogy csak azért vannak, hogy ne unatkozzunk, nem igaziak voltak.

Valahogy úgy érzem, hogy mindig a semmiről beszéltünk. Őszintén szólva nem tudom miről tudnék igazán beszélgetni. Én lány vagyok, és az iskolában mindig a fiúkról meg ilyen csajos dolgokról,énekesekről dumáltunk, amik engem nem igazán érdekeltek. Tök lényegtelen nekem, hogy ki kibe van belezúgva. Szóval nem igazán tudok barátságokat kialakítani, mert mindig csak a mindennapi életről beszélünk, és az engem annyira nem érdekel. Mármint el tudok róla csevegni, de csak ennyi. Szóval ti miről beszélgettek egymással? Elsősorban a lányokat/nőket kérdezem, mert hogy én is az vagyok, de amúgy bárki írhat.



2021. márc. 24. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még soha olyan barátom akivel bármiről tudtam volna beszélni feszengések nélkül és nem éreztem volna kínosan hogy ha nincs téma.


Talán nagyon gyerekkorban volt ilyen

2021. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről. Hülye válasznak tűnik, de ez így van. Elkezdhetném sorolni az összes témát a világon, de a lényeg az, hogy amiről csak akarunk.
2021. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármiről, ami csak felmerült. Egymás élete, hobbik, művészetek, politika, társadalmi dolgok, kinek milyen tervei vannak, stb, a végtelenségig lehetne sorolni.
2021. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 2-eshez. Persze, nyilván ott kezdődik, hogy meghallgatod azt, ami a másikat foglalkoztatja (még ha igazából nem is érdekel). Aztán te is elmondod. Csináltok közös programokat. Néha "lelkiztek". És akkor is felhívjátok egymást, ha baj van.
2021. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nők, humor és tudomány. Nálunk ez a három téma játszik.
2021. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pénz, nyaralas, buli, foci. Carpe diem kovetoi vagyunk, magyatul elj a manak. Buli,penz,alkohol,csajok,xzex
2021. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről ami csak érdekel. Természettudományokról, könyvekről, politikáról, utazásról, hobbikról, művészetekről, társadalmi problémákról, pszichológiai jelenségekről, sportról (mondjuk engem az pont nem mozgat meg de a barátaim közül többeket is, így ezt is érinteni szoktuk), tervekről, álmokról, napi történésekről, egymás életéről és érzelmi világáról, néha nosztalgiázunk a régi hülyeségeinken.. Sorolhatnám estig, de tényleg bármit mondhatunk ami eszünkbe jut, egymás előtt semmi sem ciki. Aktív programokat is szervezünk, amikor lehet, így mindig van közös új élmény is, ami hozzáad az egészhez és persze ami a legfontosabb, jóban rosszban számíthatunk egymásra.
2021. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fontos, hogy érdekeljen a másik, akkor nem fogod unni, ha a párkapcsolatról beszél. Viccelődhettek, lelkizhettek, mélyebb kérdésekről is beszélgethettek. Milyen érdeklődési köreid vannak? Úgy nehéz, ha nem érdekel semmi.
2021. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom, akkor mások is ilyen dolgokról beszélnek. Én bármiről elbeszélgetek, amihez van elég információm, de így #8 válaszára reagálva, asszem semmi nem érdekel. Mármint valahogy az emberek nem érdekesek. Mindegy miről beszélünk, előbb utóbb rájuk unok. És az egész barátkozás egy ilyen ha nincs ló, jó a szamár is. :/. Szerintetek ez miért lehet? Hogy senkit se találok érdekesnek hosszútávon?
2021. márc. 24. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed így magad magányosnak akkor, tulajdonképp rendben van a dolog. Nem tudom miért nem jössz ki ennyire az emberekkel. Tudom most nem egyszerű, de ismerkedhetnél új emberekkel. Minden ember nagyon más, lehet, hogy csak az eddigi környezeteddel nem találtad a hangot. Mozdulj ki a konfortzónádból, próbálj ki új dolgokat. Talán új hobbikra és új barátokra is találnál. A 8-as voltam.
2021. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!