Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen hanyagol és nem tud elszakadni az új barátjától. Nem tudom hogy mondjam el hogy ne bántsam meg. Tanács?

Figyelt kérdés
Összejött egy sráccal kb 4 hónapja és azóta sose lehet vele találkozni. Mármint csak vele. Ha megbeszéljük hogy találkozunk vagy együtt tanulunk akkor a srác is mindig ott van èn meg lehetek a harmadik kerèk. Azzal hogy ott van nem lenne akkora problémám de nem úgy hogy 0-24.ben. Nekem is van barátom ès mi is szoktunk régebben úgy lenne hogy mi hárman de akkor általában én folyton vele foglalkoztam hogy ne érezze magát kirekesztve. A másik meg hogy már lassan semmit nem merek neki elmondani mert úgyis elmondja a srácnak. Közlöm vele hogy ez maradjon kettőnk közt és akkor elmondja a pasiknak majd megkérdezi "Ugye nem baj ha neki is elmondtam. " és hiába mondom hogy az akkor is elmondja bármit mondok neki de ez már az exèvel is így volt. Nem tudom ezeket hogy közöljem vele mert nem szeretnèk vitatkozni mivel nem vagyok olyan fajta. 12 éve ismerjük egymást és nem is akarom elveszteni őt mert nagyjából mindig mellettem volt.

2021. márc. 27. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Tanáqcs??? Elérkezett az idő a továbblépésre.
2021. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ez gyakori jelenség: tombol a szerelem & most ketten ők a legeslegfontosabbak egymásnak.
2021. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem keress másik barátnőt 🤷‍♂️
2021. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Kb. így próbáld megelmagyarázni neki. Mond el neki, hogy örülsz a boldogságának és hogy talált valakit... De szeretnéd, ha ettől még megmaradna a barátságotok.


Sok ilyet láttam és tapasztaltam már. Általában megszűnik a barátság, akkor is, ha ilyen régóta ismeritek egymást. Vannak olyan lányok, akiknél csak a pasijuk létezik. Lehet, hogy el kell engedned. De egy próbát megér, hogy beszélj vele. Remélem nálatok megoldódik a helyzet.

2021. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet tapasztaltam én is (férfiként), barátságok kapcsán is előfordul ilyen. Amikor a másik fél eltűnik, kapcsolatot fel akarom vele venni és nem reagál semmire, nem közölné hogy mi a helyzet, csak hallgatás van.
2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is tapasztalatból tudom mondani, hogy még a testvérinek hitt barátságok is ocsmány véget tudnak érni ha belép a képbe egy pasi. Mivel én nem hanyagoltam el őt, amikor párra találtam, a mai napig nem értem hogy ő miért tette velem ráadásul úgy, hogy miután sorozatosan lemondta hogy velem is találkozzon, kvázi eltűnt, egyetlen szó nélkül.

Az idő ezen is segít majd valamennyit, de nekem életem egyik legnagyobb csalódása volt, hiába nem gondolok már rá, a személyiségemen nyomot hagyott.

2021. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennél az a gáz,hogy ha vége lesz a kapcsolatának,akkor visszatér hozzád,mintha mi sem történt volna,és szerintem ez kihasználás,mert díszletként tart egy barátnőt. Ettől függetlenül muszáj lenne ilyen szépen elmondanod neki,hogy téged ez bánt,mert ha később jön ki,akkor még több dolog ki jön,amit nem is gondolsz esetleg komolyan. De ha esetleg a barátját választja,nem változtat,akkor meg tényleg tovább kéne lépni. Meg ha logikusan gondolkozunk,így semmit nem tudsz neki elmondani,tehát a saját magad barátnője vagy jelenleg,úgy hogy részedről szintén csak egy díszlet,mert már hülyéskedni sem tudsz vele kettesben,komolyan beszélni sem,a bizalom az már gondolom a kuka felé tart,akkor igazából nagyon süllyed ez az egész és csak van,és te szeretnéd megoldani,ő meg nem lát és nem is akarja látni.
2021. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!