Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserben hagytak a barátaim,...

Cserben hagytak a barátaim, mi a teendő?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, egy osztályban járunk.

4-en voltunk barátok, és bent voltunk egy haveri körben abban osszesen úgy 7-en.

4-ből 2-en nem nagyon illettünk abba a haveri körbe, azért mert játszottak egy játékkal, mi nem, valamint más témákról beszéltek, ami szerintem kicsit unalmas.

A szoros baráti kapcsolatunk 4 főből állt.

9.-ben egészségügyi problémáim voltak ami kihatott a sulira is. Jó pár hétig nem jártam, ekkor meg sem kérdezték mi van velem. Ekkor már 2 eve voltunk barátok.

Mikor iskolában jártunk akkor ott elbeszélgettünk.

Sokszor én írok rájuk, nem írnak nekem, hogy mi van velem. Egy internetes barátom van, és azzal többet beszélek mint ezekkel. Pszichológushoz járok, mert depressziós vagyok. Ők tudják jól, semmit sem segítenek ebben nekem. Levegőnek néznek, és kihasználnak, mert én megnevetettem őket. Mikor szemtől szembe annó megkérdeztem, hogy mi miért volt, hazudtak nekem. Azt hazudták, hogy barátnak tartanak....

Tegnapi napon, ugye van egy egy csoportunk, és az egyik ember(azt most hozzá teszem, hogy barátaim bíztatására), olyat ír nekem, hogy a közlési kényszeremet senkit sem érdekel. Abba a csoportba szoktam írkálni, mert senki nem hallgat meg. Rosszul esett, szomorú vagyok, és megütötte a fejemet az igazság.

Hatalmas bosszúvágyat érzek, hogy péppé verjem őket.


Keresnék új barátokat... De félek. Rengeteg rossz megjegyzést kaptam a kulsom miatt és félek az emberektől ilyen téren.



2021. márc. 29. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de senkit nem érdekel a nyomorod. Ha valaki igazán jó barát, ideig-óráig elviseli, átvészeli, de a folyamatos nyavajgással, főleg fiatalon, mindenkit elidegenítesz. Fárasztó és terhelő lesz a társaságod. Nem tartoznak neked semmivel, sem az idejükkel, sem a figyemükkel.
2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem folyamatos a nyavajgásom. Csomoszor megbeszéltem velük találkozót, amit lemondtak. Az iskolában mindig vicces témáról beszéltem nekik, és jobbá tettem a napjukat, amit mondtak is.

Viszont ha segítségre lenne szükségem, akkor már nem vagyok jó...

2021. márc. 29. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is ha csak akkor kellesz amikor szükség van rád, akkor még havernak is szarok, nem hogy barátnak. Ismerősökben is több szimpátia van sokszor mint a nagy haverkokban...én drog függő voltam, és amíg tudtam hozni-vinni cuccot nekik én voltam az isten, amikor leszoktam hirtelen kb 30-40 emberből 1-2 ismert fel az utcán. A legjobb barátom mindenki előtt beégetett, és annyit csináltam csak hogy többet nem foglalkozok vele pedig olyan 20 éves barátság.


Nem kell velük foglalkozni, semmi értelme csak az idődet b..od el olyan emberekre akik egy percet sem érdemelnek.

2021. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet le leszek pontozva, de nem érdekel.

Szerintem az már régen rossz, ha valaki barátokat keres. A barátokat nem keresni kell, hanem találni, tehát majd szépen kialakulnak. Sosem kerestem barátokat, egyszerűen csak mellém sodródtak emberek, akikkel előbb csak jól elbeszélgettem, majd egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy bátran nevezhetjük egymást barátoknak.

Kérdező! Ezeket az embereket felejtsd el,nem valóak melléd. Nyilván most a vírus miatt nehéz ismerkedni, kimozdulni, de majd később járj el szórakozni, sportolni, ilyesmi. Ismerj meg új embereket, aztán vagy a barátaid lesznek, vagy nem :)

2021. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod en meghallgatlak en is depresszioban meg masbna is szenvedek de ha akarsz irhatsz hatha tudunk tanacsokat adni meg otleteket en megertem a helyzeted mert anno nekem is sok haverom baratom volt de en ugymondanam ezeket az embereket amig hasznuk van addig keresnek es utana lese szarnak sajnos sok ilyet tapasztaltam amig kitudnak hasznalni hu de jo haverok meg minden ha meg neked lenne segitsegre szukseged elfordulnak mondjuk ezt szemetsegnek tartom dehat nem mindenki egyforma sajna
2021. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha ez fajni fog de az az igazsag, hogy te vagy a bohoc a csapatban. Megnevetteted oket, elhiszem. De senki nem vesz komolyan. Egy beszelo haziallat vagy aki csak szorakoztatja oket. Veled vagy rajtad nevetnek?


Lepj tul ezen. Tekintsd oket havernak, ne baratnak. Nagyon nem ugyanaz a ketto. Vagy meg annak se. Emberek akikkel ki kell jonnom amig itt vagyok. Felig idegenek.


Minden kapcsolatba, barati vagy szerelmi, annyi energiat kell tenni, mint a masik fel.

2021. ápr. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!