Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbálkozzak feléleszteni ezt...

Próbálkozzak feléleszteni ezt a barátságot vagy fogadjam el hogy nem mélyült el?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok alapképzesen.

Anno gólyatáborban ugye sok mindenkivel ismerkedtem meg. Majd később akkor ősszel kezdtem el baratkozni egy évfolyamtársammal egy lánnyal (én is az vagyok). Eljártunk bulizni néha, találkoztunk stb.

Nagyon aranyos lány, nagyon jól kijöttünk, mindig amikor dumáltunk az jött le hogy jól megértjúk egymást, stb stb. Szóval nagyon kedvelem.


Viszont valamiért úgy alakult hogy nem mélyült el igazán a dolog. Mindenki elfoglalt volt, ő dolgozott/dolgozik is suli mellett tehát elfoglaltabb is. Találkozgattunk de ritkán, raadasul egyikünk sem az az online beszélgetés típus, inkább a személyes találkozást preferáljuk.

Aztán jött a covid, nem találkoztunk már régóta. Szülinapokon felköszöntöttük egymást, akkor beszélgettünk de ennyi.


Aztán úgy alakult hogy en összebarátkoztam egy másik lánnyal is, aki történetesen az először említett csajszi egyik legjobb barátnője, de nem alakutl úgy hogy sokat lógjunk így hármasban és ezzel a másik lánnyal valahogy jobban elmélyüpt a barátság, többet beszélünk, többet találkozunk stb.



Szóval lényeg a lenyeg hogy gyakran eszembe jut hogy hiányzik az korábban említett lány mint barát, csak eltávolodtunk úgy hogy valahogy sose kerültünk annyira közel, igazából nem tudom megmondani miért.


Érdmes lenne megpróbalnom feléleszteni a dolgot vagy fogadjam el hogy ez nem ìgy alakult? Kicsit bánt a dolog, nem tudom mi lehet az oka.


Persze lehet hogy csak nem úgy alakult, pedig tényleg azt éreztem amikor találkoztunk, beszélgettünk hogy nagyon jól megértjük egymást és ez egy olyan barátság lehet amibe érdemes energiát fektetni.


Keressem vagy inkább fogadjam el? Nem tudom hogy ő erről kit gondol, akar-e , nem akar stb.



2021. márc. 30. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Ha nem megy, hagyd
2021. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon mély barátság nem hiszem, hogy ki fog kialakulni köztetek, mert az már megtörtént volna, amikor eljártatok bulizni (sulin kívüli programok sokkal könnyebben összehozzák a megfelelő embereket). Ettől függetlenül nyugodtan írj neki, beszélgettek, stb. Attól mert nem vagytok "öribarik", még jóban lehettek. Bár, azért figyelj arra, hogy ne legyen egyoldalú a dolog, ne csak te keresd őt és figyeld meg, hogy ő mennyire aktív a beszélgetésben. Mondtad, hogy írásban nem szerettek kommunikálni, javaslom, beszéljetek videochaten.
2021. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!