Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rám mozdult egy barátom, aki...

Rám mozdult egy barátom, aki ezután megsértődött?

Figyelt kérdés

Elhívott egy barátom az egyik tegnapi foci meccsre, és mondta, hogy ne este kelljen hazamennem vagy valakit felugrasztanom náluk aludhatok. Már aludtam náluk korábban, nem gondoltam semmit se bele. A meccsre én vezettem, szóval én józan maradtam, míg ők ittak. Mikor visszaértünk hozzájuk meg akart csókolni, de ellöktem, mert barátnője van. A meccsen éreztem, hogy többször hozzám ér, de max a derekamat fogta meg, vagy a hátamhoz ért, nem gondoltam többre, ivott eleget erre fogtam.

Miután bepróbálkozott kérdezte,hogy miért nem, elmondtam az indokokat, majd duzzogva rám csukta az ajtót. Reggel jöttem el, ő még aludt, és most írt rám, hogy mégis mi volt a tegnapi, nem ezt tervezte. Nem reagáltam még rá semmit, ignorálom egy ideig, hogy jöjjön rá maga, barátnőim se mondtak mást, max este leírom neki azt, amit tegnap este is mondtam, hogy ha barátnője van ne próbálkozzon másoknál, vagy legalább legyen annyi benne, hogy szakít szegény csajjal...


Szerintetek mit tehetnék még? Korábban sose akart semmit, én se tőle, máskor közösen is "iszogattunk", akkor se történt semmi.



2020. jún. 28. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok biztos abban, hogy ez nem egy érdek barátság volt eddig is. Kiszemelt már a céljaira, de csak most érezte elérkezettnek az időt. Azon a mondáson azért hosszasan elgondolkodnék a helyedben, mely szerint: "Borban az igazság!" A helyedben újraértékelném ezt a kapcsolatot.
2020. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Fiu-lany baratsag nem letezik,csak a lanyok ringatjak magukat ebbe az illuzioba,de az egyik fel mindig tobbet akar.Fiuk eseteben folyamat azt lesik,hogy mikor dughatjak meg a lanyt,illuminalt allapotban nem tudta visszafogni tovabb az erzeseit,ez eddig is benne volt,csak igy nyitottabb es oszintebb az ember.Ebben nincs semmi meglepo,ez egyedul akkor mukodik mint pl nalam,kb polyas korom ota ismertem egy lanyt,o mindig tobbet akart es szinte ram maszott mindig a mai napig,de en nem tudnek hozzanyulni mert nagyon nem az esetem,csakis ez miatt maradtunk a mai napig is “baratok”.
2020. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
55%
Részegen nem tudta visszafogni magát. Sokmindent nem tehetsz, ha normális a srác akkor bocsánatot fog kérni. De ha barátnője van akkor te miért alszol ott?
2020. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!