Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kicsit visszamarado...

A barátnőm kicsit visszamaradott, mindenkit lek**vázik.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé gyerekesen viselkedik korához képest, és minden egyes lány, aki felvesz egy haspólót, toppot nyáron az már k**va. Meg ha lát egy lányt, akin akár egy enyhe smink is van, na hát ő már szörnyű. Inkább marad a sima, mese figurás pólóknál, meg a 6 számmal nagyobb bő shortoknál, nehogy ku**a legyen.Mit csináljak vele? Nagyon aranyos, de egyszerűen ez a szokása baromi idegesítő, meg a másik, hogy ő 18 éves koráig tuti nem fog sminkelni, mert hujuj, de durva dolog. És itt most nem a buliból buliba esésről, lerészegedésről, és minden héten fiú váltásról van szó, mert ezt én is elítélem, viszont egyszerűen nem értem, hogy a ruha vagy smink miatt miért k**va valaki. Attól félek mindig, hogy engem is elítél valamilyen szinten, mert hordok ilyen "merészebb😆" ruhákat, meg enyhén sminkelek. Mit tegyek?

2021. ápr. 2. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz tenni? Nem értem. Nem tetszik a viselkedése? Beszélsz vele, vagy lelepsz tőle. Mit kéne tenni?
2021. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Korahoz kepest? Es 18 sincs xdd egy kis takony.
2021. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 17-ek vagyunk:)
2021. ápr. 2. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Jézus ereje! Miért nem mondod meg neki, hogy nem kurvás, ha valaki sminkel és haspólóban van. Esetleg kipróbálhatná ő is, mert neked bejön... Kíváncsi lennék milyen arcot vágna, ha vennél neki egy szempilla spirált.
2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj..
2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen még én sem sminkeltem :) Nem azt mondom, hogy gonosz dolog, de felesleges. Majd ha dolgozni kezd, állásinterjúkra, munkahelyre kisminkeli magát. A suliba meg a zoomos tanórákhoz meg minek.


Amúgy ilyen korban még nagyon sokat változik az ember ízlése, gondolom ő is próbálja megtalálni a stílusát, lehet, hogy huszonévesen már ő sem kiskutyás pólóban fog járni.


Az meg, hogy mindenkit lek_rváz, elég kínos és buta, de reméljük kinövi.

2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg mit akarsz tenni? Én se értem. Ne tégy semmit, majd kinövi. Esetleg beszélhetsz a fejével, hogy rosszul látja a dolgokat, mert ez abszolút nem így működik. Sminkelni meg nem kell sose, minden lány natúrban a legszebb. De ha valaki kipingálva érzi jól magát, azzal sincs baj, szíve joga.
2021. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Attól félek mindig, hogy engem is elítél valamilyen szinten, mert hordok ilyen "merészebb😆" ruhákat, meg enyhén sminkelek. "


Biztosan elítél akkor téged is, vagy legalábbis "jobbnak" tartja magát tőled.. Csak nem mondja.

Sok barátja gondolom nincs, kell valaki aki meghallgatja.


Változtatni nem fogsz tudni rajta. Vagy kinövi majd vagy nem.

Ha zavar akkor ne barátkozz vele.

2021. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eléggé beszűkült látókörű a barátnőd ezek szerint. Én is ilyen voltam, bár én ebből legkésőbb 14-15 éves koromig kinőttem. Azért 17 évesen már illene kicsit érettebbnek lenni. De az ő dolga, ha nem tetszik neked, akkor beszélj vele erről, vagy hagyd a barátságotokat.
2021. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!