Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek, hogy érez irántam?

Szerintetek, hogy érez irántam?

Figyelt kérdés

Szerintetek, hogy érez irántam?



Elsősorban FÉRFI hozzászólásokra lennék kiváncsi….


a neten találkoztunk egy hobby kapcsán…napi szinten válaszolt, majd eltelt pár hét kihagyás után ismét kerestük egymást.

egyszer csak azt irta, hogy valamiért eszembe jutottál…mire én azt irtam biztosan megérezte, hogy éppen gondoltam rá…később tagadta, hogy miért jutottam eszébe..üres kifogást irt …

majd az is (elhangzott) irásban, hogy talán „kapcsolódtunk”, mire ő azt irta, hogy hadd kapcsolódjon…

majd egyszer azt találtam irni neki, hogy nagyon örülök és nagy ölelés, én csak olyan barátira gondoltam, de nála elindult valami… azt irta vissza, hogy nehogy aztán majd behajtsam az ölelést, nem félsz valami hasonlót irt…többször konkrétan 3x rákérdezett, hogy miért nem reagáltam az ölelös válaszára, majd azt irta, hogy biztosan azért mert nem mertem biztos olyat irtam volna…következő alkalom….áááá még nem irtam…/neki levelet/ ez az üzenet várt reggel….

Nos minden reggel irt, egészen estig egy egy mondatok… néha semlegesek, néha pedig olyan, hogy szereti, ha leirják az emberek az örömüket érzésüket, /általánosságban irt mindig/ az emberek kifejezést használta és nem azt, hogy szeretem, ha leirod… ami furcsa is volt….

mindig megkérdezte, hogy hogy van a lelkem, hogy vagyok minden nap…várja a leveleimet a válaszokat, és örül neki…

egyszer rákérdeztem, éreztem, hogy valami van…kiderült boldog családi élete van gyerekkel, vallásosan élnek, nem néznek más nőre vágyakozva…

megkérdezi mailben, ezek után, miután kiderült, hogy család van. hogy a baráti ölelés akkor csak virtuális marad, mivel rákérdezett, hogy hol élek…


szóval ezek után ti férfiak mit gondoltok mit érez?

Elsősorban FÉRFI hozzászólásokra lennék kiváncsi….



2021. ápr. 5. 11:57
A kérdező szavazást indított:
érez, de nem vallja be tagadja magának is
nem érez, csak szivat több hónapja
nem tudja mit tesz csak ösztönösen viselkedik
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván érez, de ez semmin sem változtat, mivel családja van. Ilyen fellángolásai házas embereknek is lehetnek nehéz időszakokban, és az elmúlt egy év a legboldogabb házasságokat is megviseli, az emberek ki vannak már idegileg.

Nem szabad többet kihozni akarni ebből, mint amennyi most. Nem lenne korrekt vagy helyes.

Beleélni sem szabad magadat, és őt se belelovalnod.

2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, de kis naiv vagy. Ha tudnád, hogy én milyen kényes dolgokat írtam kiscsajoknak szex miatt. :D
2021. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
közel 50 évesek vagyunk nem fiatal tinik...
2021. ápr. 5. 12:10
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
A lényegen nem változtat. Egy 50 éves nő legalább annyira befolyásolható, mint egy tini, 'tudjukmiért'.
2021. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Áruljátok már el, de komolyan, mert rohadtul érdekel: Mi olyan vonzó egy ilyen féreg viselkedésben? Ha a családja mellett a vallásos fejével ilyeneket írogat, melletted tán jobb lesz? Szóba nem állnék egy ilyennel.
2021. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy szórakozzon veled. Azért csinálja mert vevő vagy rá.
2021. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6/6 köszönöm, biztosan igy van...
2021. ápr. 5. 12:16
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

6-os vagyok. Hidd el tudom, egy évig hagytam a szórakozást.

5-ös. Egy dolog van ilyenkor. Érzelem. Szégyen nem szégyen bele tudunk szeretni egy ilyen féregbe is. Utána meg már kőkemény kijönni ebből

2021. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Te beleszerettél. Ő nem. Te provokáltad ki a reakcióját, ami még egész visszafogott. Olvasd vissza, hogy te miket írtál.
2021. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6os mi lett belőle egy év után?
2021. ápr. 5. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!