Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok találkozni közeli barátokkal?

Figyelt kérdés

Szoktatok e szándékosan figyelni arra, hogy meglegyen az egyensúly abban, hogy ki mennyiszer keresi a másikat, és arra, hogy ne minden nap kommunikaljatok vagy találkozzatok, azért, hogy ne érezzen a másik tapadósnak titeket? Egyáltalán van e ilyen érzés egy jó barátságban? Mit gondoltok?

(Nekem sajnos nincs sok tapasztalatom ebben, de most jóban vagyok valakivel és szeretném, ha fejlődne a baratsagunk.)



2021. ápr. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nincsenek barátaim.
2021. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

#1 koszonjuk

Egyebkent heti 3 - 4 szer elmegyunk mcdonalds ba (tudom hogy nem egeszseges) de nekunk kialakult a meki mint kozossegi ter aztan nem mindig van ott mindenki es igy jo az egyensuly

2021. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb barátaim félévente 1x vagy évente 1x látom. Máshol élnek.

Évente kb 4x hívjuk egymást, főleg szülinap-névnap-karácsony miatt.

2021. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Ha mindketten úgy érzitek hogy már közeli barátok vagytok ,akkor szerintem akár a mindennapos találkozás sem számit soknak.Csak arra figyelj hogy ne mindig te hívd el találkozni ,és akkor biztosan nem lesz olyan érzése hogy nyomulsz.:)
2021. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, több havonta egyszer. Közte telefonhívások vannak, meg csetelés. Felnőttek vagyunk, mindenkit lefoglal a munka és a család.
2021. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Kb 4 percre lakik tőlem a legjobb barátnőm - gyalog, de évente 3x ha találkozunk szándékosan lehet sokat mondok, ezek sem összeülések. Egyikünknek sincs szüksége arra, hogy egymás mellett üljünk mikor beszélgetünk, az otthon kényelméből is tökéletes nekünk 😃
2021. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 legjobb barátom a 2 lakótársam, szóval elég sokszor egy nap
2021. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nem mindegy mennyi idős vagy.. "fiatalkoromban" 14-22" év között, fontos volt, hogy találkozzunk- beszéljünk majdnem minden nap, de aztán rájöttem, hogy nem ettől függ egy barátság.. most 46 évesen vannak olyan barátnőim, akikkel örülünk ha évente 1-szer tudunk találkozni, (250 km-re lakunk egymástól) de mégis, nem számít ha eltelt 1 év... ott folytatjuk mintha előző nap találkoztunk volna.. és igen face-n is ott vagyunk beszélhetnénk, mégis ott pár havonta pár mondat, és várjuk mindannyian azt a 3-4 napot amikor 24 órában összezárva kidumálunk mindent :D mondjuk a mostani helyzetben csináltunk egy csoportot és amikor mindenkinek nyugis estéje van kamerázunk és dumálunk egyet... de... egy barátságban még véletlenül sem az a a lényeg milyen sűrűn beszélsz-találkozol vele, hanem hogy.. nem is tudom hogy fogalmazzak.. talán hogy kik azok az emberek, akikkel te 10 év múlva is szeretnél úgy beszélgetni mintha előző nap hagytátok volna abba.. nem tudom jobban megfogalmazni.. :) mindenesetre nincs erre szabály mennyit kell beszélgetned azzal akit a legjobb barátodnak gondolsz.. mert egyáltalán nem biztos hogy az a legjobb barátnőd aki napi szinten 5-ször felhív 50-szer rád ír... :)
2021. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!