Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ti elmenetek egy buliba...

Ha ti elmenetek egy buliba akkor h "véditek" ki azt h ne szedjetek be semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem h ha felkínálnak nektek valami szert, vagy piát amit nem akartok elfogyasztani, akor mit mondtok nekik?

Mert gondolom van olyan h nagyon erőszakosan akarják rátok tukmálni.

Még nem voltam ilyen buliban azért kérdezem. Jöhetbe majd tanács.


Nyílván a kértés nagyrészben a covid előttre vonatkozik



2021. ápr. 6. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeg a határozottság.
2021. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl nem iszom magam seggrészegre
2021. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

21 eves vagyok,eleg regota jarok szorakozohelyekre,fesztivalokra. Voltam Nyiregyhazan,Debrecenben es az elmult par evben csak Budapesten es Siofokon bulizom.

De engem meg sosem szolitottak le random,hogy meghivnak valamire vagy igyak bele/szivjak bele ebbe. Ahogy a haverjaimat sem.

Ha lenne ilyen,nyilvan mondanam,hogy kosz nem vagy hagyjal mar es elmennek onnan. Ha egy haverom akarna velem valamit bevetetni,akkor is leallitanam. De ilyenekkel nem is baratkozom es ajanlom te se tedd,hisz nem ettol leszel meno arc.

2021. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

16 vagyok és tudom h a 13 éves hugomnak vannak olyan barátai, vagy nevezzük inkább csak osztálytársaknak akik kajak járnak bulizni és szívank "ezt azt" és az egyik ilyen kiscsaj már össze is feküdt egy velem egy korú fiúval.

Én meg szeretnék ezekre a kínálgatós helyzetekre felkészülni

2021. ápr. 6. 14:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre "Kösz nem", másodszorra "A nem melyik részét nem érted?"

Soha senki nem tudott még semmit rám tukmálni, de általában max megkérdezik, nem erőszakoskodnak. Ha meg igen, akkor simán kiröhögheted vagy vállat vonhatsz :)

2021. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, csak a 13 éves kis ribizliknek szokták kínálgatni. Ha nem tud magáról, annyira be van állva, akkor könnyebb megba$zni... Meg utánnsla ha emlékszik rá, akkor bemagyarázzák neki hogy ő is akarta.
2021. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A megoldás: már eleve bemindenezve kell buliba menni és nincs ilyen gond.
2021. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Hol van ilyen buli, ahol csak úgy osztogatnak mindent? Egy ismerősömet erdekli
2021. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hali.


23 éves vagyok. Először 2018 év vége felé próbáltam ki talán a füvet. Előtte is kínálgattak már engem extasyval, herbállal, speedel és fűvel is. Természetesen középiskolában, az osztálytársaim. Sosem éltem ilyen szerekkel. Ekkor picit több mint két éve futárként dolgoztam egy gyorsétteremben, ahol a kolléganőm füvezett. Én meg kíváncsiságból kipróbáltam, és én is szívtam pár alkalommal, illetve együtt is.


Buliba eleve semmi értelme a fűnek. Ha egy ilyen házibuli féleség, ahol vagytok mondjuk ismerősök és barátok vagy 10-en, akkor faszán el lehet beszélgetni picit betépve. De ennyi. Egy konkrét diszkóban, vagy fesztiválon nem igazán van értelme. Bááár, a fűnek is van több fajtája. Van ami pörgetős, és tényleg jó bulihoz, beszélgetésekhez, de például az Indica családfajta pont ez a chilles, nyugodt, beállt érzés és feelinget adja át Neked. Azzal még nagyon beszélgetni sem lehet, mert szépen bevagy tépve, és csak lesel magad elé, elvagy a gondolataiddal.


A pörgetős(ebb) fű például a Sativa.


De ha pörögni akarsz, akkor legyen meg a jókedv, az a bizonyos társaság, lékör, hely és alkalom... És akkor még piára sem lesz szükség, hogy jól érezd magad.


Egyéb esetben ott a speed + extasy kombó, de nem akarok tippeket adni senkinek.


Hogy kerüld el? Egy határozott NEM válasszal!


Anno Nekem is erősködtek picit hogy: "De naaa... naaa... itt van csak egyet-kettő szívjál bele...". Kétszeri próbálkozásra megmondtam Nekik nyugodtan mosolyogva, hogy köszi de nem, és ennyi. :D


Aki pedig tényleg agresszíven erősködik, annak meg hátat kell fordítani.


Alapvetően nem csak a 12, bár inkább 14 éves korosztálytól számít ez menőnek és "divatnak"... Magyarországon is, mint minden más országban, előszeretettel használják és szívják a füvet. Nemtől és kortól függetlenül. Nem, nem a CBD olajat és nem is az orvosi kannabiszt, hanem a teljesen tiszta, natúr füvet. Csak ezeknek az embereknek a több mint 60-70%-a CSAK ÚGY szívja, a semmibe. Mert ha valaki küzd olyan allergiás és/vagy betegséggel, akkor megértem. De alapvetően egy teljesen éppelméjű, egészséges embernek felesleges a kannabisz család bármilyen fajtája.


Ezt csak így útmutatásként írtam le Neked. Nekem kb volt vagy 30 alkalom, amit szívtam. Nem rossz, valóban, de konkrétan semmi értelme. Drágább, mint a cigaretta, vagy alkohol hosszabb távon.

2021. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy jó ötlet speed+extasy kombót ajánlanod. Külön is veszélyesek lehetnek, együtt meg nagyon nem szabad őket használni.
2021. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!