Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ti elmenetek egy buliba...

Ha ti elmenetek egy buliba akkor h "véditek" ki azt h ne szedjetek be semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem h ha felkínálnak nektek valami szert, vagy piát amit nem akartok elfogyasztani, akor mit mondtok nekik?

Mert gondolom van olyan h nagyon erőszakosan akarják rátok tukmálni.

Még nem voltam ilyen buliban azért kérdezem. Jöhetbe majd tanács.


Nyílván a kértés nagyrészben a covid előttre vonatkozik



2021. ápr. 6. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, nem is azért írtam, hogy tippeket adjak! :D Bár, ha jó a "cucc", akkor "folyamatos" "mértékletességgel" (ez nagyon fontos, ez igazából a kulcsa a dolognak) együtt összehozható egy jó kis "party". :D Ugye az eki jó kedvre derít, meghozza a kedvedet sok mindenhez, feloldja a feszültséget és a gátlásokat, a speed meg csak alapjáraton pörget, ébren tart. A kettő együttese egy "hosszú hétvégére" teljesen ideális lehet, de ugye ez személy, személyiség és szervezet függő. Egy "kezdő" ezt nem fogja tudni alkalmazni és kihasználni. Például egy Péntek-Szombat-Vasárnap-Hétfő kombóra. :D Na jó, csak vicc volt! :P :D


Rögtön kiderül egyébként szinte, hogy ki az, aki alkalmas rá, vagy bírja az eféle szintetikus szereket, mint az eki és a speed. Én nem szoktam senkinek sem ajánlani, egyébként. Ha valamelyik nem megy, akkor a kettőt együtt pláne felesleges együtt erőltetni, nem még hogy külön külön. Na de, erről is lehetne órákat mesélni és beszélgetni. :D

2021. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9es! Nem hiszem h bármi rosszat akartál azzal amit írtál, de én azt szerettem volna megtudni h mit tegyek az ellen h kínálgassanak pont azért mert nem szeretnék beszívni semmit se.
2021. ápr. 10. 18:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Én pedig le is írtam!


" Hogy kerüld el? Egy határozott NEM válasszal!



Anno Nekem is erősködtek picit hogy: "De naaa... naaa... itt van csak egyet-kettő szívjál bele...". Kétszeri próbálkozásra megmondtam Nekik nyugodtan mosolyogva, hogy köszi de nem, és ennyi. :D



Aki pedig tényleg agresszíven erősködik, annak meg hátat kell fordítani. "


:DDD


Nem kell ezt túl komplikálni. Nem kell olyan társaságba menni, hogy ilyenekkel találkozz! :) Ez a legegyszerűbb verziója egyébként.

2021. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!