Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet jólkezelni...

Hogyan lehet jólkezelni azokat a"barátságokat",hogy ne fájjon,amik közeliek,jól működőek,tartalmasak addig, amíg van közös pont-iskola, egyetem,munkahely,edzes, hobbi.Aztán,ahogy ennek aközös dolognak vége(diploma,új munka pld)vége abarátságnak is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sehogy, az idő kezeli. Gimiben volt egy tök jó 4es csapatunk, kettejükkel érettségi óta nem találkoztam, igaz én se keresem őket, de ők se engem. Facebookon ismerősök vagyunk, néha feldobja őket, abból látni kivel mi van és kb ennyi. Aki fontosabb barát, az meg fog maradni az életedben, mint pl az a barátnőm, akivel együtt nyomtuk le az egyetemet és a mai napig beszélgetünk, találkozunk.
2021. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!