Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak? Hogyan fogalmazzam...

Mit írjak? Hogyan fogalmazzam meg, ezt szépen, röviden?

Figyelt kérdés

Ballagási évkönyvbe lehet barátainknak üzeni.

Légyszi segítsetek megfogalmazni szépen, pár mondatban röviden-

Meg szeretném köszöni neki, hogy mindig segített. És kell egy élményt is írni, ami hozza köthető. Én azt szeretném írni, hogy karácsonykor nagyon meglepett, mert vett nekem színházjegyet. Ezzel nagyon megmutatta, hogy egy igaz barát és figyel rám, még anyukámat is felhívta, hogy megkérdezze, hogy ráérek-e. Ezt szeretném neki valahogy szépen megfogalmi, röviden, mert csak pár mondatot lehet írni.


Köszönöm a segítséget



2021. febr. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Köszönöm hogy mindig mellettem álltál, és kimutattad hogy mennyire szeretsz. A legszebb pillanatom az volt veled, mikor karácsonyra színházjegyet kaptam, de előtte még anyut is felhívtad hogy ráérek-e. Nagyon fontos vagy nekem, és nagyon értékelem a hasonló gesztusaidat.
2021. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen érzelmes homárságokra tanít az iskola?
2021. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Postán csomagot feladni tuti nem tudsz.
2021. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 1-es!
2021. febr. 24. 00:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!