Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hiba volt írnom neki?

Szerintetek hiba volt írnom neki?

Figyelt kérdés

Általános suliba volt egy új osztálytársam, 7.-be jött és a legjobb barátnőm lett, tényleg mindent tudott, soha nem szerettem annyira egy barátomat sem és ő is nagyon szeretett, olyanok voltuni mint a testvérek. Aztán jött a középsuli a fiúk, és féltékeny lett, hogy udvarolni kezdett nekem a szomszéd fiú és a buszon a fiúval mentem nem vele. Aztán járni kezdtem evvel a fiúvak majd szakítottunk, barátnőm letiltott messengeren, majd vissza oldott,de több mint másfél éve nem írt. Ma ráírtam és félek, hogy nem fog válaszolni. Nagyon hiányzik nekem. Nem most kezdett a hiánya érződni, de mostanra elhatalmasodott. Félek, hogy nem hiányzok neki és nem fog nekem többet válaszolni. 😔

Szerintetek mit tegyek?

16l


2021. ápr. 13. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ír, akkor örül, ha nem,akkor csak te érezted ezt a barátságot többnek.


Már ott sántított, hogy hisztizett az udvarlód miatt

2021. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátság már biztos nem olyan lesz mint régen, hiába szeretnéd. Ne éld bele magad hogy ujra barátnők lesztek.
2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!