Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szerelmes vagyok a fiú...

Nagyon szerelmes vagyok a fiú barátomba, viszont tehetetlennek érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok ezt leszögezném. 10 hónapja ismerem ezt a fiút, azóta szerelmes is vagyok belé. Barátnője van, aki szöges ellentétem. Az a lány szép, vékony, menő ruhákba jár, szép arca van, alacsony stb...Én pedig csúnya vagyok. Hozzá képest meg egy 0...Nagyon rosszul érzem magam emiatt az egész miatt már régóta, teljesen tönkrement az önbizalmam, amikor elhívtak (közös baráti társaságunk van) találkozni barátokkal ahol ő, a barátnője, én, és még pár fiú és lány lett volna ott akkor sokszor kamu indokkal mondtam le, csak azért, mert nem akartam azt nézni hogy mennyire jól elvannak a lánnyal...Mostanában főleg rosszul esik mert ha elmondanám neki mit érzek, tuti nem tetszenék neki, esélyem se lenne, meg a lánynak is lenne pár szava hozzám. Csak a szobámba vagyok egyedül, semmihez nincs kedvem, egy életvidám lányból lettem egy életkedv hiányos lány. Szorongásaim is vannak mostanában, már sokszor elterveztem hogy elmondok neki mindent, de félek hogy elveszítem. Ilyenkor mindig a sírás kerülget és teljesen kifordulok önmagamból. Étvágyam nincs, fogyózni is elkezdtem, aminek a következménye az lett hogy rendszeresen rosszul vagyok, nincs erőm semmihez. Vissza szeretném kapni a boldog énemet de ez nélküle nem fog menni, nagyon szeretem Őt..

Légyszi negatívakat ne írjatok ígyis nagyon nehéz erről írnom sírás nélkül..


2021. ápr. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Keress fel egy pszichológust, mert az esetedben a depressziónak már testi tünetei is vannak...
2021. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

És megjött a gyakori kérdéses szakemberxD

Mindenre rámondjátok hogy pszichológus, grat

Ja meg a másik, ha olyan kérdés van hogy az illető nem tud ismerkedni akkor ennyit írtok" Hobbi"... Igazán sokat segítettél:D

2021. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
#2 Ha tudsz jobbat, akkor nyugodtan pötyögd be… :D
2021. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki hogy tetszik neked. Párkapcsolata van, veszett ügy,csak hülyét csinálnál magadból egy megalázó helyzettel. Először magadat kellene rendbe tenned. Külsőleg, belsőleg. Kezdj el sportolni, ez jót fog tenni az alakodnak. Ettől lesz egy kis önbizalmad is. Fejleszd magad amiben tudod. A fiatalkori szerelmek ritkán tartanak örökké, lehet hogy később majd helyzetbe kerülsz, addigra szedd össze magad és talán összejöhet amit szeretnél. Vagy megismerkedsz egy másik fiúval aki mellett elfelejted a bánatodat.
2021. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad elmondani, csak megijeszted és zavarba hozod őt is, és magadat is.

Ha foglalt, akkor pedig főleg.


(Én is hajtottam középiskolában 2 évig egy srácra, aki sehogy sem vette a lapot. Végül mikor összejött a barátnőjével, rá 3 hónappal később esett le neki, hogy én hogy érzek iránta.

Elég kellemetlen beszélgetés volt. Aztán azóta egy szót se szóltunk egymáshoz, amit a mai napig bánok, hiszen a baráti viszony is megszűnt emiatt és eltávolodtunk egymástól. )


Egyszóval nem. Nem éri meg kiadni magadból, hogy "repes érted a szívem és te vagy az életem".


Az mondjuk tényleg jó ötlet, hogy fejleszd magad, keress hobbit, sportolj, adj magadra, növeld az önbizalmad. Hidd el, ezt hamar észreveszik a srácok ;)

Ha pedig esetleg később külön válnak az aktuális barátnőjével, akkor már szabad a pálya és fel fog figyelni rád is. :)

2021. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!