Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul tettem, hogy ghostingo...

Rosszul tettem, hogy ghostingoltam a legjobb barátnôm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de betelt a pohár. Egy nagyon kemény idôszakom élem és ezt ô is pontosan tudja. Erre még rájött a vele való vitatkozás, kb napi szinten, kioktatàs, lekicsinylés az ô részérôl. Egy a lényeg ha én valami jót mondtam, azt tuti hogy lehúzta, fölényeskedve kioktatott, de ha én tettem ugyanezt, ki volt akadva. Önmaga sztárolása ment napi szinten, de ami hozzám kapcsolódik azt leszólta többnyire. Emellé egy taszító alpári stílus társult rosszindulattal. Nos ezt en sokáig kevertem az ôszinteséggel, es örültem, hogy legalább megmondja mizu. Addig míg totál ki nem égtem a kioktatàstól es vitáktól. Ami sokkal jobban elfajulhatott volna, ha rajtam áll de ehelyett "angolosan távoztam' az életébôl az egyik vitánk után. Úgy érzem jól tettem, mert annyira buta(már erre nincs jobb szó) hogy mondhattam volna bármit, úgyse értette volna meg mi a gond vele.
2021. ápr. 20. 01:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk annyi volt a különbség, hogy nekem sokkal több barátom volt. És akik neki is barátai voltak még anno, azt majdnem mind általam szerezte. Aztán elment sportolni, és utána lett neki is 1-2, de azokat már rég nem érdekli.
2021. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hm, az én volt legjobb barátnőm manipulatív..és bedőlnek neki. Mint én is sokáig. Igaz pár barátnőjét az enyémek közül szerezte, fordítva persze nem lehetett, mert rögtön olyanokat mondott rólam, hogy az ő barátai egy hülye picsaként tekintettek rám. Ehh, sajnos a női barátságokra jellemző az irigység és a rosszindulat.
2021. ápr. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!