Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kezdetek el kerülni...

Miért kezdetek el kerülni egyes barátnőim az utóbbi időben? Veletek már történt hasonló? Milyen esetben fordul ez elő?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kerülik a társaságomat...sőt, egyik barátnőm 2 napra válaszol üzeneteimre, és utána mindig arra fogja hogy dolga volt, és leír egy nagy listát hogy milyen dolgokkal foglalkozott... A másik meg folyamatosan lemonja a találkozókat, és egy jó ideje nem keres magától. A múltkor bejelentkezett hozzám másnapra, és csak 2 nap múlva írt, hogy " bocsi, elfelejtettem szólni hogy nem tudok menni" pedig az nap ott ment el a kapuk előtt...elment dolgozni úgy külföldre hogy nem is szólt előtte hogy mikor megy, és amíg ott dolgozott (3 hónap) semmit nem írt magáról.
2021. ápr. 21. 15:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
( jóval a vírus előtt kezdődött ez, még mielőtt valaki ezzel jönne)
2021. ápr. 21. 15:10
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenek az emberek!Kikerültem sulibol és kb a baráti köröm így köddé vált!3x próbáltam találkozót szervezni hiába és azóta kb van 3 olyan ember akit barátnak lehet hívni.

23/F

2021. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem vagy annyira fontos nekik vagy van valami problémájuk ami tőled független.
2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismerős. Szerencsére nekem ez suli utolsó évében volt, szóval ballagás után szépen elengedtem őket az életemből.
2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

11, és 26 éves barátságokról van szó.


Nem középsulis 3-4 éves barinőségről, vagy hasonlók...

Pont, hogy úgy érzem, hogy velem van valami problémájuk..

2021. ápr. 21. 15:23
 6/14 A kérdező kommentje:

Példa. Együtt mentem fesztiválozni egy egyikkel. Megbeszéltük hogy másnap is együtt megyünk, és hív, amikor indulnak (ők vittek autóval).

Hívom este, hogy mikor mennek, és közli, hogy ők már rég eljöttek... na mondom oké, akkor ott találkozunk. Amikor oda értem hívtam, de nem vette fel... majd azzal magyarázta hogy nem volt jel..

2021. ápr. 21. 15:25
 7/14 A kérdező kommentje:
A másiknek meg mostanában nem tudok olyan dolgot mondani, aminél Ő ne tudna egy MÉG SOKKAL JOBB dolgokkal rám tromfolni... pedig én ha közlök valamit, vagy mesélek, az nem azért van hogy versengjek, vagy az orra alá dörgöljek bárkinek is bármit..
2021. ápr. 21. 15:28
 8/14 anonim válasza:
Szerintem kiközösítenek téged. =(
2021. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem is pont így fogalmaznék, de valami hasonló lehet a háttérben. Csak azt nem értem miért :)
2021. ápr. 21. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ok nélkül nem csinálnák ezt. Nem voltál túl sok az utóbbi időben? Nem történt bármi, ami miatt most inkább kerülnek? Én egyenesen rákérdeznék, ha bajuk van mondják meg, játszmázással nem mennek semmire - mint ahogy te sem a találgatással.
2021. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!