Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szomszédban laknak a legjobb...

A szomszédban laknak a legjobb barátnőim. Én nemsokára elköltözök. Mit tegyek? A többi lent...

Figyelt kérdés
Mondhatni születésünk óta 4en legjobb barátnők vagyunk. Mindig együtt megyünk strandra, ebédlőbe, moziba stb. Még régebben megbeszéltük hogy nem hagyjuk el egymást. Persze akkor kicsik voltunk:) viszont pár hónap és elköltözünk... Szeretnék velük kapcsolatot tartani, de sokkal bonyolultabb lesz. Annyira rossz belegondolni hogy nemsokára csak én leszek az aki mindig távol van. Megbeszéltük hogy lesznek találkáink, de az nem ugyan olyan mint ami eddig volt:( Az osztálytársaimmal sose jöttem ki valami jól, így csak ők vannak nekem, mint igaz barátok. Valaki tudna tanácsot adni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Milyen tanácsokra vársz? Nem értem. 1) majd lesznek barátaid közelebb is, 2) ha igaz barátok, akkor úgyis megmarad a kapcsolat.
2021. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!