Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet az, hogy én...

Miért lehet az, hogy én mindenkit keresek, de engem nem keres senki?

Figyelt kérdés
Régóta fennálló kérdés az számomra, hogy akikkel jóba vagyok, azokat megkeresem messengeren, írok nekik napjában, még néhány emberrel jókat is beszélgetek, ellenben, ha nem írok nekik, akkor le sem xarják a fejem. Sőt, egyik kollégám még meg is jegyezte, hogy néha rá írhatnék. Nekik miért okoz gondot írni? De persze, ha ezt megjegyzem, rögtön megy a sértődés, hogy nem körülöttem forog a világ, meg nem mindenki a telefonon ül egész nap (hozzáteszem én sem, de rá tudok szánni 5 percet, hogy megkérdezzem valakitől, hogy van..)
2021. ápr. 22. 15:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
Sokat szoktatok beszélgetni?
2021. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van akivel igen, napi szinten. De mindig én írok először. Ma valahogy elgondolkodtam ezen és még most sem írtam rá egyik ismerősömre sem, ahogy ők sem. Ez mindig így volt, ha én nem keresek valakit, akkor ő sem keres engem..
2021. ápr. 22. 15:53
 3/20 anonim válasza:
92%
Próbáltad már hogy sokáig nem írsz nekik?
2021. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok én is, ha nem én nem hívom fel, akkor ők nem jelentkeznek. Gondolom nem vagyunk nekik fontosak, ill. van aki fontosabb nekik, mint mi.
2021. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen! Sok emberrel azóta sem beszélek, a többinek én írok legtöbbször, egy-két kivételes esetet leszámítva!
2021. ápr. 22. 16:38
 6/20 anonim válasza:
55%
Nem értem,ha jól elbeszélgettek meg elvagytok akkor mi akadálya van hogy írjanak.
2021. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ezt nem tudjuk mi sem. Nekem van olyan emberke, aki 20 év barátság után, miután máshová ment dolgozni, kb 1 éve nem hívott fel, nem írt rám. Most már én sem fogom.
2021. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es én azt a részt sem értem, hogy beszélek egy régi ismerősömmel, aki elvileg nagyon örült annak, hogy megkerestem (nekem változott a facebookom, ő azért nem keresett, ez érthető), de ha ennyire örül, akkor miért nem ír? Miért nekem kell kezdeményeznem mindenkinél? 🤔
2021. ápr. 22. 16:45
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk szimpik.
2021. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Talán tényleg nem vagyunk fontosak nekik, csak válaszolnak, mert írtunk? Na de ekkora százalékban? Értem én, hogy mindenki elfoglalt, dolgozik, családja van. Én egyedül élek, dolgozok (8 óra 3 szak egy óra út oda és egy óra vissza), két macskát nevelek, takarítok főzök magamra, tehát nekem is van mit csinálnom, de tudok időt szánni valakire, aki érdekel, mint barát, hogy mi van vele..
2021. ápr. 22. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!