Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy próbálok...

Miért van az hogy próbálok mindenkivel barátkozni, de velem senki sem?

Figyelt kérdés
Nem rég váltottam iskolát és én nem tartom magam egy bunkó személynek. Próbálok barátkozni, kedves lenni, tényleg egy rossz szót sem szólok.. nem értem hogy miért nem vevők rám.... tényleg... Mit csináljak, hogy több barátot szerezzek? tanácstalan vagyok :(
2016. szept. 7. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Leginkabb ido kell hozza. Kb 1 hete van tanitas az iskolaban, par het mulva mar ugyan olyan elfogadott leszel mint barki mas. Nem kell semmi extrat tenned.
2016. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Légy továbbra is kedves, nyitott, mosolygós. Idő kell a barátságok kialakításához. Viszont ne nyomulj nagyon, mert az ellenszenvet válthat ki.
2016. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
valszeg csira vagy
2016. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. húúú ekkora oltást még az orvostól sem kapok :o puszi
2016. szept. 7. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ! Megpróbálok továbbá is ilyen maradni. Engem leginkább az zavar, hogy más már talált barikat én meg még nem ...
2016. szept. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!