Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is tiltsam most...

Szerintetek is tiltsam most már le?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki megbántott engem korábban, mert folyton el volt tűnve, és úgy éreztem, hogy mindig csak akkor keres, ha éppen unatkozik. Így egy idő után már nem kerestem, és legutóbb már nem is válaszoltam neki, mert nagyon meguntam ezt.

Rám írt viszont most egyik nap, rendes bocsánatkérő üzenetet, hogy hiányzik neki a társaságom, nagyon sajnálja, és nem akarja, hogy csak így megszűnjön ez a barátság. Habár még mindig rosszul esnek a dolgai, de végül válaszoltam, mert úgy éreztem, talán tényleg bánja. Beszéltünk pár üzenetet, erre most megint kezdi, hogy eltűnik, már lassan 2 napja meg sem nézte, (2 soros üzenetet írtam, fél percbe telne), de arra persze van ideje, hogy story-t tegyen ki, meg elérhető legyen.. Ja, és nem is dolgozik most ráadásul.


Szerintetek csak én reagálom túl, vagy jogosan várnám, hogy ha már bocsánatot kért és rám írt, legalább válaszra méltasson?

Minden ismerősöm képes naponta legalább egy üzenetre, ha csak lefekvéskor és egy sort, akkor annyit, de mégis képes mindenki erre..


2021. ápr. 28. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell emiatt tiltani, egyszerűen csak hagyd figyelmen kívül mostantól. Ha bocsánatot kér, akkor is.
2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Letiltani valakit a létező leggyerekesebb dolog. Ha ennyire nem tudsz konfliktust kezelni, az rettenetesen szegényes érzelmi intelligenciára vall. Inkább világosítsd fel arról, hogy mit nehezményezel vele kapcsolatban.
2021. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Te is hibás vagy nem gondolod hogy unalmas vagy vagy olyat irsz amire nem lehet mit irni?
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én a másik oldalról írok. Nekem munkaidőben nincs időm visszaírni, de többnyire elolvasom amit írnak. A buszon hazafelé sosem telefonozok,mert utálom ezt a telefon nyomogatós életszínvonalat. (Pedig 27 vagyok) Mivel megnyitottam az üziket már nem látkm hogy új üzenet van, hogy a rengeteg teendőm mellett elfelejtem, hogy aznap valaki írt. De egyszerűen nem is szeretek telefonizni. Ha annyira nagyon fontos a mondanivaló minimum telefononáljunk akkor már.
2021. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, miért mondott fel. Régebben olyan is volt egyszer, hogy ő írt rám, hogy mi újság, aztán 5 napig meg sem nézte.. Már többször próbáltam megbeszélni vele, de mindig csak hárított és engem állított be hibásnak, fáradt vagyok újra elmondani.
2021. ápr. 28. 11:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen megirod, ha meg valaha eszebe jutsz, hogy ez neked igy nem megy. Ne csinaljatok latszatbol ugy, mintha baratok lennetek, mert ez nem az. A letiltasbol erteni nem fog, es inkabb kinos, hiszen pont nem keres.
2021. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Gyanítom van élete és nem az üzijeidet nezi fél percenként.

Qva idegesítő, amikor valaki folyton írogat tök felesleges dolgokat. Lehet tényleg meg akarja tartani a barátságot, de fogd vissza magad és ne bombázd 1 soros üzenetekkel.

2021. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyenre kár energiát pazarolni, inkább beszélj olyannal aki szívesen beszél veled. Nekem is vannak ilyen elvileg barátaim, nem érdekelnek, ha akar ír, ha nem nem.
2021. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es, amit írok 1 sort, az annyi is marad, nem írok neki utána többször. Élete pedig másnak is van, mégis szakít időt arra, aki fontos neki.


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2021. ápr. 28. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért tíltanád? Csak ne írj neki többé, ne nézd az üzieidet tőle.
2021. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!