Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a helyes reakció ebben a...

Mi a helyes reakció ebben a helyzetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Tavaly egy szülinapi bulin összebarátkoztam egy sráccal, van bennünk csomó közös, így a nyáron párszor taliztunk, bár azért huszadrangú haverként tekintek rá.

Nemrég Insta sztoriban kérdezte ki lógna vele aznap. Írtam hogy lógnék vele mivel rég találkoztunk (kb tavaly ősz, lezárások előtt) de másik nap. Lefixáltuk az időt de ma reggel lemondta mivel oltás után nem érzi jól magát (velem is így volt, hihető). Nem beszéltünk meg új időpontot, csak hogy elhalasszuk. Ezen aggódok hogy ha jobban lesz sem ír mivel mégse állunk nagyon közel egymáshoz... Mit tegyek? Várjak mondjuk 1 hetet és írjak rá hogy van, vagy ha nem jelentkezik addig, felejtsem el, mivel nem akar talizni? (Csak mert már volt hogy egy szintén huszadrangú barát beteg lett, elhalasztottuk, hogy majd rámír ha jobban lesz, de nem tette, igaz, lájkolt már fotót meg segítettem neki apróságban és megköszönte). Szerintetek ráírjak később vagy hagyjam hogy ő, ha akar? Amúgy mindketten huszonéves fiúk vagyunk, ő arab, én magyar. (bocsánat írtam hogy haver, de a barátság kategóriába tettem mivel nem volt más)



2021. ápr. 28. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő kérdezett először, jelentkezzen ő, ha menni akar.
2021. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva érdeklődj az állapotáról. Ha jól van, akkor mondd neki, hogy ennek örülsz, és akkor nincs megbeszélhetnétek új időpontot a találkozásra.

Nem értek egyet 1-essel. Nyugodtan te is kezdeményezheted újra a találkozást, ha szeretnéd.

2021. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* és akkor megbeszélhetnétek...
2021. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, jó lenne látni, érdeklődök a kultúrája iránt de nem akarok tolakodó lenni. (Legalábbis azt hallottam hogy az itt élő arab diákok annyi lenézést vagy rasszizmust tapasztaltak hogy gyanús nekik ha kedves vagyok mint helyi...)
2021. ápr. 28. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az arabok közvetlen emberek. Olyan eset, hogy egy magyar ember túl tolakodó legyen egy arab számára, nemigen képzelhető el. :-)
2021. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát, nekem azt mondta egy arab srác hogy felszínesen nagyon közvetlenek, mélyebb barátság már nehéz amiatt amit fentebb írtam.

De kívánom hogy legyen minden pozitív evvel a sráccal :)

2021. ápr. 28. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!