Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Halt már meg korotokbeli? Mi...

Halt már meg korotokbeli? Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Tindédzserkor érdekelne (13-19)


Nem vagyok nekrofil vagy pedofil meg semmi csak érdekel 😅


17/F



2021. ápr. 29. 08:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
15 évesek voltunk, amikor egy évfolyamtársamat elütötték robogózás közben. Ő szabályosan közlekedett, az autós nem, ennek ellenére egy felfüggesztettel megúszta.
2021. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
28 éves lány autobalesetben Erdélyben nyaralason. Egyik legszebb lány volt akit valaha láttam
2021. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%
Meg egy csávó 30-as lehetett kiugrott a 7. Emeletről de ez régen volt, szintén huszonéves csávó fejbelőtte magát pisztollyal a lőtéren, és csak a kórházban halt meg. Őket csak messziről ismertem.
2021. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
Bár nem ismertem, mert fiatalabb voltam nála jó pár évvel, de egyszer egy felsős lány az általános sulinkból egy éjszaka alvajáró volt, és kiesett az ablakon.
2021. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém 24 évesen sport pisztollyal fejbe lőtte magát:(

Gimis osztálytársam (16) felakasztotta magát egy hét végén, amikor egyedül volt otthon.

21 éves munkatársnőm a bátyjával ment hazafelé kocsival (tesó vezetett), amikor egy kanyarban borultak, csaj nem volt bekötve, azonnal meghalt.

2021. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekkori barátom halt meg 20 évesen. Elment érte egy haverja kocsival, azt hitte menő lesz ha a megengedett sebesség többszörösével száguldozik éjszaka és felkenődtek a villanyoszlopra. A barátom meghalt, a csávó túlélte...


A "vicc" az egészben az, hogy az a barátom sosem száguldozott, mindig normálisan vezetett.

2021. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem, de apának volt egy szomszédja (panelház), aki nekiesett az ajtónak (üvegajtó), ami betört, és elvágta a combját.
2021. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Rákos volt és a többszöri kemoterápia sem segített. Meghalt az osztálytársam. Az osztályunk volt a legzajosabb. Mikor megkaptuk a halálhírt hetekig síri csend volt az osztályban.

A haverom barátnője volt a meghalt lány. Azóta sem heverte ki ezt a tragédiát pedig 20 éve történt.

2021. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt osztálytársammal az érettségije előtt pár héttel szakított a barátnője és ettől teljesen összeomlott, majd pedig öngyilkos lett. Elvileg szándékosan nekihajtott a kocsijával egy fának, úgy, hogy nem volt bekötve.
2021. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19es: ez igen erdesek ongyilkossági módszer.
2021. ápr. 29. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!