Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan aki a legjobb...

Van olyan aki a legjobb barátjával nem egy suliba jár? Nem távolodtak el egymástól? Gyakran találkoznak egymással?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A két legjobb barátommal középiskolában ismerkedtem meg. Eltelt azóta négy év, de tartjuk a kapcsolatot. Munkahelyeimről vannak még olyanok, akikkel megmaradt a kapcsolattartás. Egyetemen csak olyan "barátaim" vannak, akikkel csak suliidőben nagy a barátság, egyébként nem keresnek. Szerintem innen nem is nagyon marad majd meg senki miután végeztem.
2021. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A három legjobb barátomat általánosban ismertem meg, mind a négyen másfelé orientálódtunk. De egyaltalán nem távolodtuk el, mondjuk igen, sajnos az viszont előfordult, hogy volt, amikor ritkábban taliztunk, mivel pont nagyon tanulós volt az időszak. De neten napi szinten cseteltünk, és taliztunk amikor csak tudtunk.:)
2021. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy suliba jártunk a két legjobb barátnőmmel, ott barátkoztunk össze. Viszont már 15 éve elballagtunk, más egyetemre mentünk, más munkahelyre, most hárman három különböző országban élünk és még mindig barátnők vagyunk. Nyilván felnőttként már nem találkozunk annyit, mint régen, de úgysem ez a barátság fokmérője. Ha nem is beszélünk pár hétig, ami simán előfordul, ugyanott folytatjuk ahol abbahagytuk és bármikor bármiben számíthatunk egymásra.
2021. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van
2021. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy városban élünk így igen. Egyetemen nekem is olyan barátaim voltak akikkel suli időben dumáltunk vagy utána beültünk valahová, utána nem kerestük egymást
2021. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az egyik legjobb barátnőmet bölcsiben ismertem meg, oviba fél évet együtt jártunk, de utána másik városba költöztünk és azóta is minden nap beszélgetünk egymással. Lehet, nem tudunk állandóan találkozni a távolság miatt, de rengeteget szoktunk egymással beszélgetni.
2021. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább online barátaim vannak, szóval velük nem is jártam soha suliba. 2 legjobb barátom van, az egyik egyben a pasim is, akivel szerencsére lakunk elég közel ahhoz, hogy tudjunk gyakran találkozni, a másik viszont az ország másik felén lakik (ha lehet mondani hogy a másik felén úgy, hogy én középtájt lakok). Vele is még tartom a kapcsolatot, habár már nem beszélgetünk olyan gyakran, mint régebben. A találkozás pedig kérdéses, hogy valaha meg lesz-e oldva. Talán majd ha felnőttek leszünk.
2021. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!