Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ráírjak az új...

Szerintetek ráírjak az új osztálytársamra?

Figyelt kérdés

A covid miatt én ebben az évben nem mentem még iskolába, ha nem itthon tanultam. Soha nem találkoztam még vele, de a digitális oktatás során láthattam párszor webkamerán.

Nagyon aranyos, nagyon okos és egy fiúhoz képest kicsit hosszú, világos barna haja van. Sokat jelentkezik az órákon és a barátnőm szerint sok dologban hasonlítunk. Tavalyig én voltam a legjobb tanuló az osztályban, de lehet, hogy ő jobb nálam. A 2.osztályba járó huga egy osztályba jár az én testvéremmel és legjobb barátnők.


A lányokkal is kedves, ezért gondoltam, hogy ráírhatnék.

Ha ráírnék szerintetek mit írjak neki? Milyen ,,okkal" keressem fel?


Normális válaszokat kérek, ha lehet!



2021. máj. 3. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Ráírok
Nem írok rá
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hány évesek vagytok? Csak mert nem tom nekem mindig is kicsit furák, gázak voltak ezek a nagyon fiatal kapcsolatok 😬 aztán lehet ez nem így van, de nekem ezek kicsit furák voltak. Ettől függetlenül ha tetszik, szimpatikus akkor nyugodtan írj rá
2021. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%

Szia!


Szerintem mindenképp írj rá. Ha visszamentek valamikor a suliba, legalább lesz valaki akivel tud beszélgetni, mert már ismeri. Alapból tök jó, ha te mész oda hozzá, így a többiek is látják majd hogy ti már az "első nap" előtt is ismertétek egymást. És ha tényleg annyira hasonlítotok, mint a barátnőd mondta, szerintem egyértelmű hogy nem bánná ha ráírnál.


Az oka lehet házi amit a többiek sem értenek, "véletelen" küldesz neki valamit és ha már ott vagy beszélgettek, vagy csak egyszerűen azért, mert tudod hogy új, és tök jó lenne megismerni


Sok sikert 😉

2021. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2-es! 1-es nem kapcsolatot akarok csak barátkozni, mert akiket eddig megismertem azok mind cserben hagytak és mivel ő szimpatikus, ezért akarom megismerni.
2021. máj. 3. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem írtál rá tedd meg. Örülne tuti.
2021. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy szimpatikus és szeretnéd jobban megismerni.
2021. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a házikat mindig értem és kicsit félek attól, hogy leégek vagy valamit elrontok.
2021. máj. 4. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit rontanál el, abban, ha ráírsz? Bár igazad van, lehetsz jó tanuló, attól ismerkedésben lehetsz rossz. De élőben is gondolom köszönnél neki és szólnál pár szót. Ennyi csak megy. De te tudod, hogy akarsze vele beszélni ennyire.
2021. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!