Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Óriási csalódást okoztam a...

Óriási csalódást okoztam a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A legjobb barátnőmnek az anyukája sajnos meghalt néhány éve és ezért az anyáknapján és az anyukája szülinapján mindig el van keseredve. 4 éve vagyunk legjobb barátnők, de ezt a kapcsolatot már nem is baráti hanem inkább testvéri kapcsolatba sorolnám, annyira fontosak vagyunk egymásnak. Ma, vagyis jobban szólva vasárnap anyáknapján csináltam egy rohadt nagy hülyeséget. Nem kérdeztem meg tőle hogy hogy van és aznap nem is írtam rá. Soha nem fordult még ez elő, minden évben ezen a két napon de főképp ezen a napon mindig rákérdezek hogy hogy bírja és mellette vagyok. De most ezt nem tettem meg. Az egész napot édesanyámmal töltöttem és a telefonomat elraktam mert aznap csak anyára koncentráltam. Eszembe jutott természetesen a barátnőm és este rá is akartam írni de kiment a fejemből. Aztán ma szembesültem a hibámmal mert nagyon megbántottam. Csalódott bennem. A legjobb barátnőjében. Eddig én voltam az egyetlen akiben nem csalódott és ez a mondat fáj a legeslegjobban. Csalódást okoztam és akkorát buktam amekorát csak lehet. Hogy lehetek ekkora barom?????? Minden évben ezen a napon külön rákérdeztem hogy hogy van...Rémes vagyok! A legrosszabb legjobb barátnő! Annyira bánom már!!! A többi barátai rá is kérdeztek, de mind közül az én kérdésemet várta a legjobban. Nem haragszik, de nagyon megbántottam. Mit csináljak? Annyira bánt mert leírhatatlanul szeretem!!!


16 évesek vagyunk



2021. máj. 3. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul... Eddig mindig ráírtál, majd jövőre is ráfogsz, kész. Egyszer kimaradt, nem dőlt össze a világ. Egyébként csak halkan megjegyzem, ebből nekem az jön le, hogy kettőtök közül nem te vagy a rosszabbik barátnő. Sőt, te egyáltalán nem tűnsz annak.
2021. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11 Köszönöm ha így gondolod
2021. máj. 4. 11:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdeztem meg tőle hogy hogy van és aznap nem is írtam rá. - igen, ÉS? Azért, mert neki meghalt az anyja, miért kéne ajnározni? (13 éves voltam, mikor az enyém elment, mégsem vártam el senkitől, hogy emiatt "különlegesként" kezeljen)


A barátnőd egy hisztis drámakirálynő, ráadásul akkora tahó, hogy az anyja halála mögé takarózva bunkózik.


Ilyen passzív-agresszív emberekkel miért tartasz fenn kapcsolatot? Nem látod, hogy azt akarja, élvezi hogy szrul érzed magad?

2021. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és készülj fel, hogy kb hetekig csúszhatsz a bocsánatáért, nagy kegyesen majd elfogadja, aztán úgyis talál okot, hogy megint megsértődjön.


Volt ilyen "barátnőm", szerencsére elég gyorsan rájöttem, milyen számító liba, így csak 8 hónapot áldoztam rá az életemből. Utólag visszanézve az első hasonló dolga után el kellett volna küldenem a francba.

2021. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!