Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ez? Féltékenykedek a...

Normális ez? Féltékenykedek a rokonom miatt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron láttam életemben először a másodunokatesómat mikor hazaköltöztek külföldről. Nem tudok rá rokonként tekinteni, mert egy helyes pasi. Persze sose mondtam neki, nem vagyok egy perverz, meg az ilyen kapcsolatok, vonzódások híve, de mit tehetek, férfit látok benne. 19 voltam mikor először láttam, ő meg 22.

Márciusban voltunk kirádulni a balatonnál és jött egy barátnőm is. Ott ők elég jól összemelegedtek és azóta folyamatos kontaktban vannak, a barátnőm folyton írja, meg mutogatja miket beszélnek. Majdnem biztosra mondom, hogy össze fognak jönni. És ez böki a csőrömet. Próbálom tudatosítani magamban, hogy rokonom, de nem megy. Másfelől meg hozzá nem tudnék érni ez a tudat miatt. De akkor is nagyon zavar, hogy a barátnőmme ilyen bensőséges viszonya lett.

Mit csináljak? Nem akarom szétbarmolni őket, de ez így nekem nagyon szarul esik.

Arra is gondoltam, hogy lehet csak az hiányzik, hogy nekem is udvaroljon így valaki. De nem! Van jelentkező, csak egyszerűen nem fog meg egy se.


2021. máj. 6. 00:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

lehet csak beképzelem, de néha azt érzem, hogy a másodunokatesóm vonzónak tart csak ő is így vélekedik a dologról mint én.

Most meg már amúgyis a barátnőm kell neki...

2021. máj. 6. 00:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A másod unokatesóddal nem csak járhatsz, de akár házasságot is köthetsz, és gyereketek is születhet kockázat nélkül. Azt már szabad, már nem vagytok annyira közeli rokonok, hogy tabu vagy veszélyes lenne. Nem tilos, nem is necces.


Nekem pl. az egyik nagyszüleim is másodunokatesók voltak, de messzebbi felmenőim között is előfordult a családfámon. De a híres, nemesi, királyi családoknál is bevett dolog volt mindig is.

2021. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt akartam mondani, ez mar tavoli rokonsag, raadasul ha nem volt testveries viszony koztetek, akkor beteges erzes sincs benne.
2021. máj. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt írta nem tudná hozzá érni se. És jobb ha nem rokonnal csinálja! :) meg azért van egy határ a perverzkedésben. Én se vonzódom a csaj unokatesómhoz, hiába van egy olyan alkata. A rokonnal semmit sem!
2021. máj. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Látom itt is van egy-ket idi...a.

Mikor mondtam, hogy ossze akarok vele jonni? Nem akarok. Hiaba engedelyezett a mamam lehet, hogy kitagadna egy ilyen miatt, meg nekem se fer bele.

Csak az bant, hogy pont a baratnommel es majd lehet, hogy neznem kell oket egymassal...

2021. máj. 6. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig (lassan 1 év alatt) nem jöttek össze, úgy, hogy folyamatosan beszéltek, akkor most miért jönnének össze? Ha bejönnének egymásnak akkor sokkal hamarabb összejöttek volna.
2021. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem 1 év, március végén ismerkedtek meg. Én ismerem 1 éve személyesen.
2021. máj. 6. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaa bocsi, félreolvastam.

Találj te is egy fiút, akkor nem érdekelne, hogy ő kivel van. Tényleg nincs senki a közeledbe aki bejönne és lenne esélyed nála? Vagy valamelyik fiú ismerősöd barátai? Esetleg a másodunokatesód nem szokta vinni a barátait ilyen kiruccanásokra, ahol megismerhetnéd őket, hátha akad köztük olyan aki szóba jöhet?

2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát külsőre sokan bejönnek, de -ez nagyképűen fog hangzani- a korombeli pasik sokszor gyerekesek, 5-10 évvel idősebbekkel meg nem hiszem, hogy lenne esélyem, vagy működőképes kapcsolat alakulna ki. Én még tanulok, otthon élek stb.

A rokon meg tetszik is és ki is jövünk jól. De ugye ez tabu. Inkább talán az zavarna, hogy a barátnőmnek milyen normális, helyes fiúja lesz. Igen, tudom, irigység :/

2021. máj. 6. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Idióta vagy te, meg bunkó is, nem is kicsit!

Az ember segítő szándékkal felvilágosít a lehetőségeidről, és te leidiótázod.

hülye p*csa

2021. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!