Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Szonjaaaa kérdése:

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm? Több lent.

Figyelt kérdés

Először is, nekem nincs sok barátom. (5 fiú és 1 lány) A barátnőmnek van barátja, oké, értem, de konkrétan most írtam neki messen, vagyis hát, lassan 2 órája. Azt írja ki, hogy elérhető, de nem válaszol. Hm, gondolom, hogy a barátjával beszél, vagy nem tudom. Nagyom félek, hogy elveszítem. Ő az egyetlen lány barátom. Miért olyan nehéz válaszolni, komolyan? Ennyire megerőltető? Nem hiszem el. Ráadásul azt írtam neki, hogy: „Szeretleeek, és bármikor számíthatsz rám. 🥰”

Annyira rosszul esik, Ő sosem mond ilyeneket. Legalább egy emoji-t küldhetne, vagy valami. Komolyan nem értem. Mit csináljak?

19/L



2021. máj. 8. 00:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
semmit. minden rendben van.
2021. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1.

De érted, basszus, miért olyan nehéz válaszolni?! Én se válaszoljak majd egy napig, ha Ő ír valami fontosat?

2021. máj. 8. 01:09
 3/22 Tepfal ***** válasza:
100%
Nálam ez nem meríti ki a valami fontos fogalmát. Nem kell folyamatosan egymás nyakában lógni, így fog tönkremenni a barátság.
2021. máj. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a barátnőd ép a pasijával kavar és nem hiányzól neki, amúgy kb úgy érzem ha egyet füttyent te úgyis ugrani fogsz.
2021. máj. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3.

Nagyon ritkán írok ilyet neki, tényleg, nagyon. Sosem vagyok a nyakába, de most szükségem van egy pár kedves szóra, és ezt pontosan jól tudja. Mintha direkt csinálná, vagy nem tudom.

2021. máj. 8. 01:22
 6/22 A kérdező kommentje:

4.

Hát, azért nem. Tartásom ettől függetlenül van.

És? Attól, hogy van palija, még foglalkozhatna velem is egy picit, csak egy ici-picit, hogy válaszol egy kib@szott üzenetre.

2021. máj. 8. 01:23
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Mindíg ő volt a dominánsabb, vagy csak mióta pasija van?
2021. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%

Sztem igaza van a kérdezőnek.

Legalább 1 szívet vagy egy puszit küldhetne, ha már átment neki az üzi, de h hagyja ott r0hadni, elég idegesítő.


Nekem is sikerült belefutni olyanba aki állandóan (zaklatott) a sz.rságaival.

És hiába mondtam, h fáradt vagyok, nem érek rá, nem szereték most dumálni stb... akkor is írt.


Itt nem erről van szó.


Sztem elég nagy bunkóság ezt csinálni, zaklatni is illetve lesz.rni a másikat.

Ha élőben ott áll melletted akkor is válaszolsz neki, de ez nem azt jelenti, h utána 2 óráig muszi vele dumálnod.

S ha élőben sem válaszolsz, na akkor bunkó vagy.

Ennyi.


Ezért utálom a messengert (is).


Amúgy frankón mondom (mivel szinte mindenki bele van bújva éjjel nappal a telójába, ami egyben azt is jelenti, h rögtön meg is kapja az üzit ha van netje) hogy etika órán ezt is tanítani kéne!

Komolyan!

Mert normálisan alig tudják kezelni a beszélgetéseket online.


Magázódás eleve 0, max ha vitatkozni akar 2 ember és mutatni akarják, h mennyire idegenkednek egymástól vagy mennyire utálják egymást (vagy az idősebbek :D)


S még nem is a helyesírás vagy ilyesmi... az is néha kiakasztó, de ha a sima etikett nem megy, az már idegesítő.


Szóval röviden: Igen, idegesítő, és elég szemét dolog.

Nem biztos, h tudatában van ennek, részben az ő hibája, de akkor sem szép.

Miért olyan bonyolult átkattintani a másik chatre ??

Miért ?

Ennyire miért kell lesz.rni valakit ?

Vagy ha annyira el van foglalva valamivel kapcsolja ki a netet (vagy az egész telefonját) és ha valami nagyon fontos dolog van, még felhívni fel tudják, de legalább a folytonos csilingelés megszűnik, és látja az a másik b.rom (jelen esetben Te kérdező :D) hogy NEM MEGY ÁT az üzenet, ergó nem b.ssza az agyadat, h direkt nem nézi meg, hanem NEM elérhető.

Ha meg akarod még mindig felhívhatod.

Ennyi.

2021. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7.

Nem volt ilyen sose, a különbség annyi, hogy, amikor pl. Ő szakított az exével, akkor én meg tudtam kérdezni, hogy van, amikor én szakítottam az exemmel, annyit mondott, hogy: „Nagyon sajnálom, de ennek így kellett lennie.”

Ő egyszavas válaszokat ír pl. „Igeenn.”, én tudok normálisan válaszolni. Én most is írtam, hogy szeretem stb. Ő csak akkor ír ilyet, ha bajom van.



Úgy látszik, hogy túl kedves vagyok hozzá. Viszont ha ezt akarja, akkor legyen ez, mellőzőm messen, azaz beteszem engedélykérésekbe, és nem látom ha ír. Gondolkozzon már el. Ha szakítanak majd a barátjával, akkor kimásolom azt az üzenetet, amit Ő írt nekem és ennyi. Nem tudom, hogyan fogok új legjobb lány barátnőt keresni, de ez már sok.

2021. máj. 8. 01:46
 10/22 A kérdező kommentje:

8.

Tudom, erről beszélek, köszi amúgy.

Elérhető.

Lehet, hogy le vagyok neki némítva, de nem igaz, hogy 30 percenként nem lehet ránézni, hogy írt-e valaki valamit, ha már fent van. Bezzeg a barátjával tud beszélni.

Azóta is változatlan a helyzet. Elérhető. Válasz: nuku.

2021. máj. 8. 01:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!