Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt csinálja a "legjobb...

Ezt csinálja a "legjobb barátnőm" tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kérném a segítségeteket ezzel kapcsolatban.

A legjobb baratnomet egy eve ismerem es nagyon megszerettem tok jol elvoltunk,van egy masik lany is akivel joba van a baratnom,tobb ideje mint velem,egy kis ideje szemmel lathatoan tobbet van/volt vele ezt joparszor szova is tettem neki de erre mindig az volt a valasza hogy mind ketten fontosak vagyunk neki,meg csompszor kibeszelt hazudott nekem stb..,de utana mindig jotta duma hogy sajnalom szeretlek meg az ilyenek,es en persze tudom h nem tudok benne bizni meg ilyesmi,de mindig mrgbocsaltok neki mivel csak o a baratnom,aki elott megnyilok es normalisan elvagyunk,de ma nagyon csalodtam benne,mint emlitettem ezzel a masik lannyal talalkozott ma (emelett mi nem vagyunk osztalytarsak a baratnommel ok igen) azt mondta nekem csak elmennek sutizni,boltozni,de ma pedig szolt apu mikor haza jott hogy latta a bartnom meg azt a lanyt setalni itt ahol mi lakunk mivel az a lany nem itt lakik,rairtam a baratnomre megkerdeztem hogy atment-e hozza mondta igen,megkersdeztem mikor szerette volna ezt nekem elmondani,erre az a valasz erkezett hogy szerinte nem kell elmondania hogy ki van nala,en ezt megertem de bassszus..."legjobb baratnok" vagyunk akkor meg szerintem elkene mondania,es az a vicces hogy a szemembe hazudott,de ezt 0 buntudat nelkul,mellesleg nem az elso eset ez a sztori

Kb.3 oraja tortent azota nem beszelunk,ugyis megenyhul a szivem es meg en fogok bocsanatot kerni tole,dehat ez van,nehezen baratkozos tipus vagyok nehezen nyilok meg masok elott...ugyis megbocsaltok ez van:( tudnatok esetleg tippet adni mit csinaljak? Nagyon megviselnek ezek a dolgok engem,de meg en erzem ez miatt is magam rosszul... (remelem irtok valamit hogy megnyugodjak,vagy tippeket adnatok? Tudom hogy a legtobb az lesz hogy be baratkozzak vele,dehat csak o van sajnos)



2020. okt. 16. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem te nem érdemelsz ilyen "barátnőt".

Ha megbocsátasz neki,akkor ez ugyan úgy folytatódni fog.

2020. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is a barátság nem egyenlő a párkapcsolattal, azzal van a bárnőd akivel szeretne. Minél jobban próbálod magadhoz láncolni annál inkább menni akar.

A másik meg az, hogy a barátok jönnek mennek és ezt el kell fogadni, ha úgy hozza az élet hogy eltávolodtok egymástól akkor ez van. Te is fogsz tudni találni másik barátnőt.

Tipp: ne kérd számon, nem tartozik neked beszámolóval hogy kivel és hol tölti az idejét. Azért hazudik neked mert próbálja kerülni a konfliktust. Barátkozz vele ugyan úgy csak vedd lazábbra a dolgot, aztán majd kialakul.

2020. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*barátnőd
2020. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ne haragudj,de ebben a barátnődnek adok igazat,miért kellene neked beszámolnia arról,hogy ki van nála? Illetve azzal,hogy féltékenykedsz,azért,mert másokkal is barátkozik,szinte biztos,hogy elfogod taszítani magadtól,és ez nem az ő hibája lesz.

Az a része pedig,hogy kibeszélt,és hazudott,egy barát nem tesz ilyet,így én ezek után már nem is folytattam volna vele ezt a barátságot. A többiben viszont amiket leírtál,szerintem neked kellene változtatnod (el kell fogadnod,hogy nem csak te vagy az egyetlen barátja a legjobb barátnődnek).

2020. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van 4.válaszoló,de mivel mondtam jóbam vagyunk ezert,gondoltam igazán elmondhatná szerintem az alap a barátom kozott,nem titkolóznak


Egyebkent ez mar nem ehhez hanem csak ugy mindenkinek aki olvassa ezt: ugy latom megsertodltt nem reagal a dolgokra,pedig rohadtul nem neki kéne

2020. okt. 16. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bajlódj ilyen "barátnővel",mondd meg neki és lpj túl rajta.

Az ilyen nem barátnő,aki ilyeneket csinál.

2020. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en barinom ugyanezt csinalja mint a kereezo nem tok mindegy neki az hogy en kivel vagyok?!
2020. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.valaszolo,gondolj bele ez neked hogy esne ha csak 1-2 baratja van az embernek..
2020. dec. 19. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

a 7. válaszolo vagyok!

Hát nagyon bántott a dolog de nem hagytam magam és először beszélni akartam vele nem engedte aztán nem adtam fel irtam neki mesengeren látta de nem nézte meg. jo igaz itt elkezdtem csuggedni deee...itt sem adtam fel!! Irtam egy levelet és odaadtam a padtársának hogy adja oda neki. És aztán a barinőm megkeresett kövi szunetben és bocsánatot kért és azota ujra nagyon jóba vagyunk :))

2020. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!