Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm már nem foglalkozik velem? /L

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, nevezzük most W-nek mostanában eggyáltalán nem foglalkozik velem, ha esetleg mégis beszélgetünk akkor is csak flegmázni tud. De közben arról is beszél, hogy mennyire szeretne már velem találkozni.Tényleg nem értem ezt a lányt...Most a sulinkba volt egy kirándulás, úgy volt mellette ülök a buszon meg minden erre elkezdi, hogy bocsi mégse jó.Megkérdezte nem haragszok-e persze megmondtam neki, hogy dehogy, egyértelműen hazudtam. Eleinte annyira nem voltam dühös meg semmi de mostanában egyre többször hagy cserben,van még egy 3. személy is akit ki nem állhatok ám ő minden áron azt akarja, hogy jóba legyek vele, pedig tudattam vele nem is kevésszer, hogy engem azzal a csajjal hagyjon békén.

Örülök neki,hogy ő jóba van vele,de nekem nem szimpi az a csaj.

Másrészt folyamat az én vállamon sírja ki magát, ha valami baja van én már sietek, hogy segíthessek neki. Ezzel nagyon nincs semmi bajom, szivesen segítek neki viszont úgy érzem csak erre vagyok neki jó.

A másik barátnőjével folyton posztol,plázába mennek, ottalszanak egymásnál...engem meg csak egy fagyira se hív el.

Engedjem el? Vagy megéri érte "harcolni"?


2021. máj. 9. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Keress más barátokat, Nem kéne egyetlen emberre ennyire rátapadni.
2021. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
34%

Először is beszéld meg vele, mondd meg hogy ez meg az zavar, és ha hajlandó beszélgetni erről akkor jó, ha nem is akarja megbeszélni akkor van baj.

A problémák elhallgatása sosem jó megoldás, még ha ezzel el lehet húzni a dolgokat is, akkor sem. Sok sikert!

2021. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el, ez nem barát. Lelki szemetesládának használ és ne legyél az!
2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. máj. 9. 22:28
 5/7 anonim válasza:
96%
Egyébként igen, ne legyél csak terápiás barát, ezt beszéld meg vele, csak óvatosan.
2021. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engedd el.Csak arra használ ha van valami baja legyen kinek elmondani,de egyértelműen a másik lány a legjobb baratnője.Rossz érzés tudom pár éve velem is megtörtént.L
2021. jún. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ,hiába tett annyi rosszat veled,nem tudod kevésbé szeretni...

Én tapasztalatból mondom,de lehet nálad más

2021. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!