Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy korábban feltett kérdésemre azt a választ kaptam, hogy szerezzek új barátokat. Csak most nem tudom ezt hogyan tehetném meg. Most váltok majd osztályt szeptemberre. Itt lenne egy lehetőség az ismerkedésre. De nem tudom ezt hogyan tehetném meg. Ebben szeretnék segítséget kérni. Már van egy csoportunk amiben páran már össze gyűltünk. A lányok már ismerkednek egymással.. de én azt érzem hogy nem tartozom a képbe. Hogy rám nem kíváncsi semmi. Az osztálytársam szerint ez cdak egy rossz érzés. De nem tudom. Ő könnyen beszél! Ő már beszél néhány emberrel.. És én is erre vágyok de nekem ez nem megy.. Nem értem miert gátlásosak az emberek. Én minden porcikámmal arra vágyok hogy beszélhessek valakivel aki nem ismer engem...

(Sajnálom hogyha ez az írás össze szedetlen és tele van helyesírási hibákkal. Mélyről jött, és szeretném meghagyni!)


2021. máj. 10. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan alkalmakat majd az iskolában az órákon, ahol kifejtheted a véleményedet adott dolgokról. Akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, meg fognak kedvelni és közeledni fognak hozzád.
2021. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben majd megpróbálom. Csak attól félek, hogy a nyáron ők majd össze barátkoznak. Én meg ott maradok egyedül..
2021. máj. 10. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mintha én írtam volna ezeket. Úgyanígy vagyok én is, szeretnék barátot, de egyszerűen nem merek kezdeményezni, kb ha nem mennék be iskolába, észre se vennék, hogy nem vagyok ott :((
2021. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Akkor ugyan abban a helyzetben vagyunk! :(
2021. máj. 10. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, illetve milyen jellegű dolgok érdekelnek? Esetleg lehetne közösen valamilyen programot szerveznetek, nem? :)
2021. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!